• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 058

15797298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140149 15797298 Działka w drugiej linii brzegowej – od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1 044 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość zna...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

405 900 PLN (389 zł/m2)

-
-
1044 m2
-
15797290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140146 15797290 Działka w trzeciej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 714 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w trzeciej...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

277 200 PLN (388 zł/m2)

-
-
714 m2
-
15797288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140145 15797288 Działka w trzeciej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 753 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w t...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

292 500 PLN (388 zł/m2)

-
-
753 m2
-
15797211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140131 15797211 Oferujemy wyjątkowy teren inwestycyjny obejmujący 5,3833 ha położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje się w pierwszej linii brzegowej, co czyni ją unikatową, pre...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

11 777 777 PLN (219 zł/m2)

-
-
53859 m2
-
15797296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140133 15797296 Działka w trzeciej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 776 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w trzeciej...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

301 500 PLN (389 zł/m2)

-
-
776 m2
-
15797293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140132 15797293 Działka w trzeciej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 626 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w t...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

243 000 PLN (388 zł/m2)

-
-
626 m2
-
15897051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27993024 15897051 Na sprzedaż działka budowlana przy Jeziorze Woświn o powierzchni 700 m2, w miejscowości Tucze położone 39 km od Stargardu, 1h jazdy samochodem od Szczecina. * Powierzchnia oferowanej działki 700 m2 z bezpośrednim dostępem drogą wewnętrzną do Jeziora ...

Tucze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra)

200 000 PLN

-
-
700 m2
-
15897066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27993239 15897066 Na sprzedaż działka budowlana przy Jeziorze Woświn o powierzchni 700 m2, w miejscowości Tucze położone 39 km od Stargardu, 1h jazdy samochodem od Szczecina. * Powierzchnia oferowanej działki 700 m2 z bezpośrednim dostępem drogą wewnętrzną do Jeziora ...

Tucze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra)

200 000 PLN

-
-
700 m2
-
15760019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 25349494 15760019 Przedmiotem sprzedaży jest kompleks pięciu działek w Chłopowie gm. Krzęcin o powierzchni:działka nr 1 - 950 m2 o wymiarach 30,65m x 31m,działka nr 2 - 1126 m2 o wymiarach 36,33m x 30,99m,działka nr 3 - 920 m2 o wymiarach 29,68m x 30,99m,działka nr 4 ...

Chłopowo (Zachodniopomorskie, gm. Krzęcin)

42 750 PLN

-
-
950 m2
-
15872960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27507956 15872960 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Czarnowo, gm. Kozielice, powiat pyrzycki, wj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4211 m2.Działka położona blisko Jeziora Czarne( ok 80 m).Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w...