• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: zachodniopomorskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15891259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27893202 15891259 Przedstawiam Państwu dwie działki wypoczynkowo-rekreacyjną w Sulistrowiczkach, gmina SobótkaDziałka nr 1211 o powierzchni 998 m2 i działka nr 1212 o powierzchni 1113 m2 Cena 166 zł m2Na działkach można postawić przyczepy samochodowe lub budynki nie ...

Sulistrowiczki (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

165 668 PLN

-
-
998 m2
-
15891255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893197 15891255 Dom Lux Premium 5 pokoi GARAŻ - OkazjaDom 5-pokojowy o powierzchni 156 m² znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m² Karwiany, okolica ul. BananowejParter:Salon 35 m² z wyjściem na ogród z tarasem 45 m²,Łazienka 4 m²,Pomieszczenie gosp...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 299 900 PLN (7 222 zł/m2)

5
-
180 m2
2014
15891249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893193 15891249 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – Pogodno, ul. Popiełuszki.Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, otoczonym zielenią, idealnym dla osób ceniących...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (12 839 zł/m2)

3
-
62.23 m2
2018
15891257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27893189 15891257 Przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kiełczowie – idealny dla rodziny szukającej przestrzeni, komfortu i niskich kosztów utrzymania.Dostępny od 1 sierpnia.Najważniejsze atuty nieruchomości:pełny bliźniak – niezależny budynek ...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 595 500 PLN (10 943 zł/m2)

5
2
145.8 m2
2009
15891243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż działka ROD z domkiem 35m2,Gd-Jasień 27893188 15891243 Na sprzedaż działka rekreacyjno-mieszkaniowa ROD o powierzchni 474 m2 z postawionym, murowanym dwu kondygnacyjnym domkiem wielkości (8x4,4 m2) 35 m2. Nieruchomość znajduje się w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej na terenie Pracowniczego Ogrodu działkoweg...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

270 000 PLN

-
-
474 m2
-
15884307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698807 15884307 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,40 m2 składa się z:-oddzielne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 164 zł/m2)

3
1
57.4 m2
1968
15884275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698503 15884275 4-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. NowowiejskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81,58m2 składa się z:- 4 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki, - toalety.Powierzchnia ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (20 838 zł/m2)

4
1
81.58 m2
1960
15884274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698391 15884274 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

634 450 PLN (13 525 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2023
15884211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696117 15884211 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. RakietnikówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia doda...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1958
15884212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696113 15884212 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. PromiennejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1 m2 składa się z:-przestronnego salonu połączonego z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

579 000 PLN (12 560 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2003
15884216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696107 15884216 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Władysława ReymontaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,90m2 składa się z:- kuchni z oknem wychodzącym na balkon- salonu z klimatyzacją- sy...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

570 000 PLN (13 287 zł/m2)

2
1
42.9 m2
2000
15884199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696106 15884199 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Powierzchnia dodatk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 175 000 PLN (25 543 zł/m2)

2
1
46 m2
2017