• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Świnoujście

Znalezionych ofert: 71

15677993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23805812 15677993 Kawalerka w Centrum Świnoujścia z widokiem na StarówkęMieszkanie o powierzchni 29,45 m2 położone na 1 piętrze budynku w Centrum Świnoujścia.Nieruchomość składa się:- Salon z aneksem kuchennym- Łazienka z WC- PrzedpokójStan techniczny:Ogrzewanie oraz ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

428 000 PLN (14 759 zł/m2)

1
1
29 m2
2005
15666640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23588865 15666640 Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania dwupokojowego o pow. 41,70m2 położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Świnoujścia. To ekskluzywne mieszkanie oferuje wyjątkowy komfort, nowocześnie urządzone z dbałością o szczegóły. To dwupokoj...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

715 000 PLN (17 439 zł/m2)

2
1
41 m2
2017
15452863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18898035 15452863 Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,44m2, wykończone pod KLUCZ w nowej inwestycji w Świnoujściu - Warszów, obecnie w najmie długoterminowym - doskonałe nadające się pod inwestycję. Świnoujście dołączyło do...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

565 000 PLN (12 556 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15729801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24768550 15729801 Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem, położona na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Malczewskiego. Lokal znajduje się w spokojnej i dobrze utrzymanej okolicy, w sąsiedztwie zieleni oraz kameralnej zabudowy. Nie wymaga żadnych remontów - mo...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

1
1
38 m2
2004
15567920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21504212 15567920 Duże 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny.Szanowni Państwo przedstawiamy Państwu duże 3 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pod inwestycję. Prezentowane mieszkanie o pow. 72,58 m2 znajduje się w centrum Świnoujścia na 5 piętrze z piękn...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

829 000 PLN (11 053 zł/m2)

3
1
75 m2
1989
15321472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15720476 15321472 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPrzedstawiamy Państwu ofertę mieszkania bezczynszowego o łącznej powierzchni 105,70 m2 plus ogródek, z możliwością przebudowy na mieszkanie dwupoziomowe.W skład mieszkania 63 m2 wchodzi:- salon z aneksem kuchennym,- dwa pokoje;- ł...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

980 000 PLN (9 333 zł/m2)

3
-
105 m2
1938
15148265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10997474 15148265 Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w budynku dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 108m2 na Osiedlu Posejdon. Nieruchomość ma bardzo dobrą lokalizację w dzielnicy willowej. Znajduje się w bliskiej odległośc...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 620 000 PLN (15 000 zł/m2)

4
-
108 m2
-
15561426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21350269 15561426 Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 64,51 m2, położone w wyjątkowej lokalizacji Świnoujście- Warszów.W skład dwupoziomowego mieszkania wchodzą:I POZIOM - CZĘŚĆ DZIENNA:- przedpokój;- duży salon z wyjściem ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

560 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
64 m2
2010
15729800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24768543 15729800 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆSzanowni Państwo, czeka na Państwa urokliwa kawalerka z wydzieloną sypialnią w centrum m. Świnoujścia przy Placu Słowiańskim. Mieszkanie o pow. 33,40m2 znajduje się na 2 piętrze Nowej Stylowej Kamienicy w centrum. Lokalizacja:To p...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

505 000 PLN (15 303 zł/m2)

2
1
33 m2
1998
15681258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23853182 15681258 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆSzanowni Państwo przedstawiamy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 38,22 m,w budynku z 2021 roku.Apartament składa się z:- przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki z WC,- dużego balkon...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15647385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23229883 15647385 A może tak zamieszkać nad morzem? Świnoujście to bardzo atrakcyjne turystycznie miasto krainy 44 wyspSzanowni Państwo, czeka na Państwa urokliwe 1 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Port i tor wodny Świnoujście-Szczecin. Mieszkanie o pow. 33,7...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

480 000 PLN (14 545 zł/m2)

1
1
33 m2
1960
15634569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22922279 15634569 Opis ofertyPrzedstawiamy Państwu niezwykle klimatycznie urządzone, duże trzypokojowe mieszkanie o pow. 86,92m2. Nieruchomość położona w samym centrum Świnoujścia. Butikowa aranżacja przestrzeni mieszkania to określony styl, który mogą pokochać indywi...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

950 000 PLN (11 047 zł/m2)

3
2
86 m2
1994