• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Świnoujście

Znalezionych ofert: 71

15619729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22594400 15619729 Polecamy Państwu ostatnie wolne mieszkania w Świnoujściu w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytku w 2023 roku. Są to mieszkania w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod KLUCZ. Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

600 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15254520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13919490 15254520 Świnoujście to piękne nadmorskie miasto położone nad Morzem Bałtyckim na 44 wyspach. To tętniące życiem miasto zachęca do zamieszkania lub wypoczynku.Szanowni Państwo, mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu naszą najnowszą ofertę. Mieszkanie...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

635 000 PLN (13 229 zł/m2)

2
-
48 m2
2009
15627264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22779156 15627264 Lokal mieszkalny o powierzchni 47,87 m kw położony w centrum Świnoujścia na pierwszym piętrze przy ulicy Bohaterów Września.Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni oraz łazienki połączonej z WC. Do mieszkania przynależy pomieszczenie na ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

445 000 PLN (9 296 zł/m2)

2
1
47.87 m2
1901
15814613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626815 15814613 Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Świnoujście Na sprzedaż oferujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m², położone w zadbanym, wysokim bloku w jednej z najlepszych lokalizacji Świnoujścia. Nieruchomość zachwyca absolut...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

750 000 PLN (8 929 zł/m2)

3
1
84 m2
1990
15882827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673441 15882827 IDEALNA OFERTA DLA OSÓB SZUKAJĄCYCH PRZYSTANI NAD MORZEM ORAZ BEZPIECZNEJ INWESTYCJI Apartament usytuowany jest na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku położonego w strefie uzdrowiskowej przy ulicy zamkniętej dla ruchu samochodów, wyposażoneg...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

850 000 PLN (26 106 zł/m2)

1
1
32.56 m2
2020
15883338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674888 15883338 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Ofertę sprzedaży stanowi kompletnie umeblowany i wyposażony lokal mieszkalny zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, Świnoujście.Prezentowany lokal mieszkalny ma powier...

Świnoujście, Heleny Modrzejewskiej

547 000 PLN (11 993 zł/m2)

2
1
45.61 m2
2023
15883213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673675 15883213 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie wykończonym bod klucz, bez kuchni, zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, Świnoujście.Prezentowany lokal mieszkalny...

Świnoujście, Heleny Modrzejewskiej

540 000 PLN (10 481 zł/m2)

3
1
51.52 m2
2023
15785679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25888700 15785679 Zapraszam do zakupu 2 kompleksowych pokoi na zamkniętym i bezpiecznym os. Platan w Świnoujściu.Na powierzchnię 49,2 m2 składają się : - hall z zabudową,- łazienka z kabiną prysznicową i WC, - salon z wyjściem na przestronny balkon typy loggia, - sypi...

Świnoujście, Józefa Chełmońskiego

689 000 PLN (14 004 zł/m2)

2
1
49.2 m2
2009
15882794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673376 15882794 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne apartamenty w prestiżowej inwestycji w kameralnym budynku apartamentowym położonym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

378 873 PLN (14 190 zł/m2)

1
1
26.7 m2
2026
15713837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24447356 15713837 Przedstawiam Państwu mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, znajdujące się w Świnoujściu.Nieruchomość:- 97 m2- 4 pokoje- 2 balkony z markizami elektrycznymi- budynek dwupiętrowy z 2020 roku- mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynk...

Świnoujście, Ułańska

1 695 000 PLN (17 474 zł/m2)

4
1
97 m2
2020
15882643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671291 15882643 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Ofertę sprzedaży stanowi kompletnie umeblowany i wyposażony lokal mieszkalny wraz z komórką lokatorską zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, Świnoujście.Prezentowany l...

Świnoujście, Heleny Modrzejewskiej

525 000 PLN (11 554 zł/m2)

2
1
45.44 m2
2023
15881169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27624986 15881169 Apartament w odrestaurowanej kamienicy, w centrum malowniczego Świnoujścia. Ustawny lokal, posiadający standard do remontu, gwarantujący możliwość aranżacji wedle najbardziej wyszukanych potrzeb. W okolicy liczne sklepy, swobodny dostęp do komunikacj...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

880 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
-
64.3 m2
1906