• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Goleniów

Znalezionych ofert: 19

15495458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19836497 15495458 Zapraszamy do zapoznania się z NAJNOWSZĄ ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT, kupujący nie płaci 2% PCC u Notariusza.Inwestycja polega na bu...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

509 000 PLN (9 922 zł/m2)

2
1
51.3 m2
2022
15791936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26002180 15791936 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań na nowo powstającym osiedlu bloków wielorodzinnych przy ul. Chopina w Goleniowie. Cena zawiera obowiązujący podatek VAT, kupujący nie płaci 2% PCC u Notariusza.Inwestycja polega na budowie trze...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

332 100 PLN (10 282 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2023
15883150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673553 15883150 ✨ Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w standardzie premium, Goleniów – centrum miasta ✨Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,10 m², położonego w samym sercu Goleniowa, ...

Goleniów, Konstytucji 3 Maja

579 000 PLN (9 966 zł/m2)

3
1
58.1 m2
1987
15795029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26087732 15795029 JUŻ DZISIAJ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ!!!Przedmiotem sprzedaży jest LOKAL MIESZKALNY w stanie do wykończenia, wybudowany w technologii tradycyjnej według indywidualnego projektu. Nieruchomość położona w GOLENIOWIE, na cichym i spokojnym osiedlu domków j...

Goleniów, Juliusza Słowackiego

570 000 PLN (7 283 zł/m2)

4
1
78.26 m2
2025
15840191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26770639 15840191 https:www.kerner-nieruchomosci.plPolecamy Państwu Nowoczesny Apartament, Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem, położone na II piętrze w nowszym budynku (z windą) o powierzchni użytkowej: 37,95 m2 w bardzo ...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

409 000 PLN (11 054 zł/m2)

2
1
37 m2
2015
15353156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16621337 15353156 Na sprzedaż! 2 poziomowe mieszkanie w Goleniowie! zlokalizowane na 3 piętrze w wielorodzinnym bloku. piętro A- przestronny salon z aneksem kuchennym, - przedpokój, - wc. piętro B- 2 sypialnie,- łazienka, - garderoba, - przedpokój. Mieszkanie urządzon...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

790 000 PLN (9 294 zł/m2)

3
1
85 m2
2008
15808434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26391762 15808434 JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ !!!Mamy przyjemność przedstawić nową ofertę 4-pokojowego mieszkania na największym osiedlu bloków w Goleniowie. Oferta idealna dla rodziny z dziećmi lub inwestycyjnie pod wynajem.Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 63...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

495 000 PLN (7 788 zł/m2)

4
1
63.56 m2
1970