• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Bukowo

Znalezionych ofert: 13

15893486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27912277 15893486 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 2010.) przy ul. Cztery Pory Roku w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz kl...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 794 zł/m2)

3
1
63 m2
2010
15891338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894902 15891338 Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Grzymińskiej. Na powierzchnię 43m2 składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Standard mieszkania dobr...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (9 767 zł/m2)

3
-
43 m2
1999
15883102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673700 15883102 Lokalizacja: Szczecin, Bukowo Północ, ul. ModelarskaPowierzchnia: 35,87 m²Piętro: 1Liczba pokoi: 2Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,87 m², położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Bu...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

450 000 PLN (12 687 zł/m2)

2
1
35.47 m2
2025
15883197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673643 15883197 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),3. pokojowe mieszkanie (2. poziomy), usytuowane na 2. piętrze niskiego budynku z 2005 roku. Lokal położony w doskonałej lokalizacji, na terenie spokojnego osiedla mieszka...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

667 000 PLN (9 896 zł/m2)

3
1
67.4 m2
2025
15883702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675421 15883702 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy o powierzchni 42,5 m², położone na parterze niskiego budynku z cegły z 2005 roku (budynek po odświeżeniu elewacji). To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję.Mieszkanie je...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2005
15883239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674790 15883239 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m², położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon z balkonem typu francuskiego oddzielna, jasna kuch...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (11 111 zł/m2)

3
-
67.5 m2
2008
15736258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24868904 15736258 Oferujemy do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze budynku z roku 2005 przy ul. Polickiej w Szczecinie.Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 46,2, całkowitej około 70m2.Pierwszy poziom stanowi salon z dyskretnie wydzielonym aneksem kuch...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (10 368 zł/m2)

3
1
46.2 m2
2005
15869937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27411907 15869937 !UWAGA! NOWA CENA !obniżka o 81 000 zł !Na sprzedaż 3.pokojowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,4 m², zlokalizowane na 1. piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku z 2010 r. w północnej części Szczecina, w cichej dzielnicy Bukowo. ...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 159 zł/m2)

3
1
65.4 m2
2010
15789370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25939238 15789370 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Przestronne 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 112 m2. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem, możliwość aranżacji drugiego poziomu pod własne potrzeby!Na chwilę obecną wydzielony został je...

Szczecin (Bukowo), Policka

899 000 PLN (9 901 zł/m2)

3
2
90.8 m2
2005
15785817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25894519 15785817 Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze budynku dwupiętrowego oddanego do użytku w 2024 roku przy ul. Kimnesa w szczecinie (okolice Vendo Park) z widokiem na rzekę. Budynek ogrodzony.Na powierzchnię 36,68m2 składa się pokój z ...

Szczecin (Bukowo), Mirosława Kimnesa

399 000 PLN (10 878 zł/m2)

1
1
36.68 m2
2024
15575434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21645939 15575434 ! SUPER OFERTA !Zapraszam do zakupu nowego mieszkania z 2024 roku. Lokal mieszkalny o powierzchni 37,01 m2, położony na parterze w niskim II- piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy ogródek 18,5 m2 oraz zewnętrzne miejsce postojowe (dodatkowo 10 ...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 000 PLN (11 754 zł/m2)

1
1
37.01 m2
2024
15748067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105244 15748067 Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesność, wygodę i bliskość natury? Ta kawalerka wykończona pod klucz to coś więcej niż mieszkanie – to gotowa do zamieszkania, gustownie zaprojektowana przestrzeń, w której po prostu poczujesz się dobrze.Dlaczego...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 000 PLN (11 754 zł/m2)

1
1
37.01 m2
2024