• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Jasna

Znalezionych ofert: 3

15760378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25355521 15760378 Polecam mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Słonecznym (blisko pętli tramwajowej).Oferta idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko - sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia, apteki, plac zabaw dla dzieci itp.Mieszkanie o pow....

Szczecin (Słoneczne), Jasna

590 000 PLN (9 248 zł/m2)

4
1
63.8 m2
1983
15882807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673401 15882807 Rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,8m2 na 7 piętrze wysokiego bloku z 1984r. na Osiedlu Słoneczne. Forma własności: odrębna własność.Mieszkanie w standardzie podstawowym. Duży pokój 21m2 z wyjściem na ładny balkon od strony południowej...

Szczecin (Słoneczne), Jasna

555 000 PLN (7 951 zł/m2)

3
1
69.8 m2
1984
15882792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673372 15882792 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,87 m² zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym przy ul. Jasnej w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z lat 90., bez windy. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon z wyjściem na balkon, d...

Szczecin (Słoneczne), Jasna

549 000 PLN (8 596 zł/m2)

3
1
63.87 m2
1990