• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Pogodno

Znalezionych ofert: 46

15889599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27855442 15889599 Oferuję na sprzedaż ciekawe mieszkanie 2 pokojowe do odświeżenia, kuchnia do remontu, bardzo atrakcyjnie położone lokalizacja cicha, spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejskiej.Lokal...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (9 481 zł/m2)

2
1
44.3 m2
1920
15711040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24390947 15711040 W ofercie sprzedaży nietuzinkowe 2 poziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Wojska Polskiego.Mieszkanie składa się: Na I poziomie Z dużego salonu z aneksem kuchennym, oraz małej łazienki z wc. W salonie na podłodze panele, ściany wygładzo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (10 310 zł/m2)

3
2
87.2 m2
2002
15891249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893193 15891249 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – Pogodno, ul. Popiełuszki.Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, otoczonym zielenią, idealnym dla osób ceniących...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (12 839 zł/m2)

3
-
62.23 m2
2018
15885236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27721012 15885236 Na granicy Pogodna i Śródmieścia 4 pokojowe mieszkanie 78,17 m2 położone na III piętrze budynku IV piętrowym z cegły. Piechotą kilka minut do Jasnych Błoni, blisko komunikacja miejska. Ładny widok z okien. Instalacje elektryczne wymienione, okna trzy...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (8 315 zł/m2)

4
1
78.17 m2
1940
15882672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27672696 15882672 Lokalizacja ma znaczenie, dlatego nie rezygnuj z komfortu i zamieszkaj na Szczecińskim Pogodnie! Wszędzie blisko, szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szybki dojazd do centrum miasta oraz na obrzeża, a jednocześnie cisza i s...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

839 000 PLN (11 470 zł/m2)

3
-
73.15 m2
2019
15627141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22773558 15627141 Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych preferencji.Jasność i przestrz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 966 zł/m2)

2
-
59 m2
1945
15506952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20090352 15506952 Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych preferencji.Jasność i przestrz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 966 zł/m2)

2
-
59 m2
1945
15828403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26591910 15828403 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w niskim budynku z cegły na Pogodnie. Do mieszkania przynależy ogród o powierzchni ok 40m2 oraz duża piwnica o pow. ok 8m2.Najważniejsze atuty : wymieniona instalacja elektryczna na...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (10 390 zł/m2)

2
1
52.84 m2
1960
15882997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673186 15882997 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzoziemców),1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w uroczym zakątku Pogodna. Budynek zadbany, klatka schodowa wyremontowana, czysta, a tere...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

1
1
27 m2
1972
15810675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26415847 15810675 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą – Pogodno, ul. Reduty OrdonaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m², położone w niskim bloku z 1995r. (budynek z cegły z termoizolacją) - na jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczeci...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (11 656 zł/m2)

1
1
34.23 m2
1995
15791273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25989167 15791273 Stare Pogodno – 3 pokoje, garaż pod budynkiem, piwnica Idealne również pod działalność!Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym i zielonym Starym Pogodnie. Nieruchomość znajduje się na parterze niskiego bloku z cegły.✅...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

678 000 PLN (9 798 zł/m2)

3
1
69.2 m2
1995
15882713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673164 15882713 Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie - położone w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Szczecin Pogodno.Nieruchomość znajduje się w budynku dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej i posiada niezależne wejście, co zapewnia komfort oraz prywatność p...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (15 699 zł/m2)

4
1
75.8 m2
1970