• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 42

15581235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21795296 15581235 TYLKO U NAS - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,8 m², zlokalizowane na 6. piętrze w nowym bloku z 2023 roku na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia od zaraz, co czyni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (16 291 zł/m2)

2
-
48.8 m2
2023
15893442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911249 15893442 Świetnie zlokalizowana kawalerka - idealna jako pierwsze mieszkanie lub jako mieszkanie inwestycyjne. W pobliżu PUM, co generuje pewnego najemcę.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.Mieszkanie położone jest na 5 piętrze ocieplonego bloku z 1996 ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (9 641 zł/m2)

1
-
36.2 m2
1996
15715879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24501967 15715879 Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka o powierzchni 26,79 m², położona na 1. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku z 1971 roku na popularnych Pomorzanach, przy ul. 9 Maja.✅ Południowa wystawa okien – mieszkanie jest ciepłe i słoneczne przez ca...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

289 000 PLN (10 788 zł/m2)

1
-
26.79 m2
1971
15882871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673179 15882871 Ofertuję na sprzedaż słoneczne, piękne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo atrakcyjnie położone, pożądana lokalizacja cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejs...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (11 919 zł/m2)

2
1
37.67 m2
1980
15882916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673308 15882916 Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 położone w dzielnicy Pomorzany.Zdjęcia obrazują faktyczny stan mieszkania wraz z wyposażeniem ujętym w cenie nieruchomości.Lokal usytuowany na czwartym piętrze w ocieplony...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

429 000 PLN (11 388 zł/m2)

2
1
37.67 m2
1974
15883451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675178 15883451 Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem .Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w wysokim bloku z płyty z la...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1970
15876067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27529631 15876067 Oferujemy Państwu na sprzedaż kompaktową, bardzo funkcjonalną i zadbaną kawalerkę z pięknym widokiem .Nieruchomość znajduje się w Szczecinie w dzielnicy Pomorzany przy ulicy 9 Maja. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w wysokim bloku z płyty z la...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (10 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1970
15819210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589572 15819210 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, przynależy piwnica, oraz możliwość zakupu z garażem ( szczegóły w opisie)położone na parterze w spokojnej i zielonej części osiedla Pomorzany przy ul. 9 Maja.Obecnie zamieszkują Najemcy, ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (10 640 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1971
15882663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671311 15882663 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,1 m², usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 60., w cichej i spokojnej części Pomorzan. Salon z wyjściem na balkon francuski,Sypialnia (w kwadracie),Oddzielna kuchnia wyposażona w niezbędne...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (11 040 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1964
15715814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24501616 15715814 Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w niskim budynku z cegły.W skład mieszkania wchodzą :- 3 pokoje,- kuchnia,- łazienka,- garderoba,- przedpokój.Obecnie jeden pokój został podzielony i wyodrębniono garderobę - można rozebrać ścianki (karto...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 000 PLN (7 918 zł/m2)

3
1
61.76 m2
1960
15887621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27788323 15887621 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Budynek w całości po generalnym remoncie, zrobiona klatka schodowa. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego budyn...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (10 622 zł/m2)

2
-
52.25 m2
1930
15883025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673270 15883025 Oferta na wyłączność, tylko u nas.Doskonałe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Pomorzan z miejscem postojowym w garażowisku podziemnym za dodatkowe 70.000zł.W skład mieszkania wchodzi: duży pokój z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia, ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (9 652 zł/m2)

2
-
57.5 m2
2006