• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Słoneczne

Znalezionych ofert: 17

15882789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673366 15882789 Przedmiotem oferty jest całkowicie umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3 piętrze nowego budynku z windą (2020 r.bud.) przy ul. Łubinowej. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal został zaprojektowany...

Szczecin (Słoneczne), Łubinowa

630 000 PLN (12 353 zł/m2)

3
1
51 m2
2020
15882792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673372 15882792 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,87 m² zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym przy ul. Jasnej w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z lat 90., bez windy. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon z wyjściem na balkon, d...

Szczecin (Słoneczne), Jasna

549 000 PLN (8 596 zł/m2)

3
1
63.87 m2
1990
15822817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596342 15822817 Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na 10. piętrze w zadbanym budynku wyposażonym w dwie nowoczesne windy. Lokal znajduje się w jednej z najbardziej cenionych części Osiedla Słonecznego, zapewniającej wygodę codziennego życia ...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (9 239 zł/m2)

2
3
48.6 m2
1980
15827735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26592242 15827735 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, (obecnie po remoncie 4 pokojowego) zlokalizowanego na oś. Słonecznym w Szczecinie.Mieszkanie położone jest na 12 piętrze ocieplonego wieżowca z 1982 roku. Na powierzchnię około 77 m2 s...

Szczecin (Słoneczne), Aleksandra Kostki Napierskiego

689 900 PLN (8 948 zł/m2)

3
1
77.1 m2
1982
15780719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25811829 15780719 Mieszkanie 4 pokojowe, w pełni rozkładowe z balkonem i pięknym widokiem.Lokal w stanie dobrym, ściany białe, na podłogach panele. Przestronny salon z wyjściem na balkon – idealny na poranną kawę lub wieczorny relaks z widokiem na panoramę miastaTrzy ...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (6 829 zł/m2)

4
1
76 m2
1980