• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 49

15849463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26968085 15849463 Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji Warszewo... W okolicy lasu i pięknie zagospodarowanych terenów rekreacyjnychSalon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży ogródek. Mieszkanie do zamieszkania w pełni umeblowane i wyposażone. Gustownie i no...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

428 000 PLN (14 861 zł/m2)

1
1
28.8 m2
2019
15882788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673364 15882788 Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji Warszewo... W okolicy lasu i pięknie zagospodarowanych terenów rekreacyjnychSalon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży ogródek. Mieszkanie do zamieszkania w pełni umeblowane i wyposażone. Gustownie i no...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

428 000 PLN (14 861 zł/m2)

1
1
28.8 m2
2019
15883034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673562 15883034 Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu jest duża szafa wnękowa. Powierzchnia użytkowa mieszkania ponad 45...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 500 PLN (12 900 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15884757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710317 15884757 Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - pogranicze Warszewa i Żelechowa.Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z pięknym dużym tarasem, z jego południowo-zachodni...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

490 000 PLN (11 975 zł/m2)

3
1
40.92 m2
2019
15884363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27699813 15884363 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007
15866171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27313779 15866171 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007
15883426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675128 15883426 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego trzypokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na zamykanym szlabanem osiedlu przy ulicy Panoramicznej -na granicy dzielnic Arkońskie -Niemie...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (11 191 zł/m2)

3
1
69.7 m2
2020
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (13 478 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15890200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874399 15890200 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po remoncie położone na bliskim Warszewie, przy Duńskiej. Rewelacyjna lokalizacja; kilkanaście minut do centrum a w okolicy znajduje się wszystko co potrzebne do wygodnego ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (12 910 zł/m2)

2
1
40.2 m2
2007
15886860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769983 15886860 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie - zielone WARSZEWO !Łączna powierzchnia: 74,08 m2 2 poziomy Gotowe do zamieszkania!Lokalizacja: Szczecin, Warszewo, ul. SzwedzkaPiętro: 22 Rok budowy: 2004Przemyślany układ: Poziom I (52,74 m2 - powierzchnia mi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

829 000 PLN (11 191 zł/m2)

3
2
74.08 m2
2004
15883468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675102 15883468 Wyjątkowa nieruchomość - mieszkanie na 6 piętrze z widokiem na panoramę miasta. Budynek posiada recepcję oraz całodobową, profesjonalną ochronę. W pobliżu mieszkania mamy wszelakie udogodnienia. W bryle budynku znajdują się liczne sklepu, drogerie, t...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (11 933 zł/m2)

2
1
49.86 m2
2009
15795298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26093143 15795298 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament trzy pokojowe znajdujące się przy ulicy Limby na Warszewie. W cenie nieruchomości umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach.Na powierzchnię 55,4m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym z wyjści...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (12 261 zł/m2)

3
1
55.46 m2
2020