• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 490

15791643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25996437 15791643 Dzień otwarty 12.12. w godzinach 15-18.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,6 m², znajdujące się na 3. piętrze zadbanej kamienicy.Składa się z: trzech pokoi kuchni łazienki z toaletąkorytarza Mieszkanie idealne dla rodziny lub osób ceni...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 999 PLN (8 876 zł/m2)

3
1
67.6 m2
1930
15716601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24516303 15716601 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - Mieszkanie z założoną...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 000 PLN (7 625 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15666727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23589294 15666727 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - Mieszkanie z założoną...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

740 000 PLN (7 789 zł/m2)

5
2
95 m2
-
15735155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24850015 15735155 Lokalizacja Nieruchomość położona tuż przy nadmorskiej promenadzie, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. To prestiżowa lokalizacja, która gwarantuje zarówno wyjątkowy klimat wypoczynku, jak i doskonały potencjał inwestycyjny. Bliskość morza, deptaka, ka...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 325 000 PLN (26 047 zł/m2)

2
1
50.87 m2
2019
15702352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233646 15702352 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

302 491 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
38.29 m2
2024
15702367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233651 15702367 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

330 615 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
41.85 m2
2024
15702366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233644 15702366 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

310 707 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
39.33 m2
2024
15702360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233642 15702360 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

323 268 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
40.92 m2
2024
15702354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233640 15702354 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

301 464 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
38.16 m2
2024
15702361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233650 15702361 SPRZEDANEMam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standar...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

315 605 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
39.95 m2
2024
15702373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233638 15702373 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

312 682 PLN (7 900 zł/m2)

2
1
39.58 m2
2024
15702359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24233657 15702359 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie — inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Budynek został zrealizowany w standardzie dewe...

Bonin (Zachodniopomorskie, gm. Manowo)

434 737 PLN (7 900 zł/m2)

3
1
55.03 m2
2024