• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 180

15887385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782743 15887385 OGŁOSZENIE O PRZETARGUWIiN-II.7740.1.2025.MM p.o. Dyrektora Wydziału Inwestycji i Nieruchomości Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Zachodniopomorskiego działając na podstawie pełnomocnictwaZarządu Województwa Zachodniopomorskiego nr 2022024 z dnia 1...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

120 000 PLN (6 122 zł/m2)

1
-
19.6 m2
-
15292268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14949500 15292268 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60 m2 położone na II piętrze w budynku bez windy Budynek mieszkalny, murowany z cegły, IV kondygnacyjny po kompletnej i gruntownej modernizacji w 1994 roku.W ostatnich latach przeprowadzono remonty, m.in. u...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

380 000 PLN (10 270 zł/m2)

2
-
37 m2
-
14851737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3396166 14851737 DO NEGOCJACJI !!!ATRAKCYJNY, DOCHODOWY, Z WIDOKIEM NA MORZE apartament 2-pokojowy o pow. 45,55 m2 z balkonem w pełni umeblowany i wyposażony, położony na VI piętrze w czterogwiazdkowym kompleksie wypoczynkowym ARKA MEDICAL SPA**** z cichobieżną windą...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 199 000 PLN (26 644 zł/m2)

2
-
45 m2
2009
15756872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25286948 15756872 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 198,5 m², zlokalizowanego w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Podporucznika Edmunda Łopuskiego. Ta nieruchomość znajduje się na parterze funkcjonującego obiektu handlowego - Pasaż ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 590 000 PLN (8 030 zł/m2)

11
1
198 m2
-
12455359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 92338 12455359 Apartament 2 pok. o pow. 55,14 m2 z WIDOKIEM NA MORZE w hotelu ARKA Medica SPA 50 m od MORZA !!! Apartament z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem zlokalizowany w kompleksie hotelowym Arka Medical SPA**** na VI piętrze w Kołobrzegu.Kompleks Hotelow...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 350 000 PLN (24 545 zł/m2)

2
-
55 m2
2008
15887376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27781650 15887376 OGŁOSZENIE O PRZETARGUNR WIiN-II.7740.18.2023.BC p.o. Dyrektora Wydziału Inwestycji i Nieruchomości Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Zachodniopomorskiego działający na podstawie pełnomocnictwaZarządu Województwa Zachodniopomorskiego nr 2022024 z dn...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

9 276 000 PLN

-
-
52445 m2
-
15799298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26184979 15799298 Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii.Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu składającym się z zabudowy bliźniaczej.Lokalizacja:B...

Białuń (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (4 579 zł/m2)

5
2
148.51 m2
2024
15887354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27781665 15887354 Przedmiotem oferty jest działka usługowa o powierzchni 64 200m2, położona w miejscowości Wojcieszyn.Działka ma regularny kształt i mieści się na płaskim terenie. Nie jest uzbrojona, ale główne sieci: wodociągowa, gazowa, prąd znajdują się przy główne...

Wojcieszyn (Zachodniopomorskie, gm. Nowogard)

7 399 000 PLN

-
-
64200 m2
-
15772296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25607477 15772296 Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę – GryfinoZapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania w Gryfinie!To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego, przestronnego lokum w cichej, zielonej okolicy z widokiem na Odrę, a jednocze...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

317 000 PLN (6 674 zł/m2)

2
1
47.5 m2
1980
15799297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26184978 15799297 Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii.Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu składającym się z zabudowy bliźniaczej.Lokalizacja: ...

Białuń (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (4 579 zł/m2)

5
2
148.51 m2
2024
15883631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675351 15883631 Na sprzedaż mieszkanie do remontu znajdujące się na 3-cim piętrze w niskim bloku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu tuż obok Manhattanu, komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej, z widokiem na skwer z licznymi nasadzeniami.Mieszkanie w pełni r...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (8 782 zł/m2)

3
1
59.1 m2
1996
15799291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26184966 15799291 Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii.Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu składającym się z zabudowy bliźniaczej.Lokalizacja:Białuń, ul. Prz...

Białuń (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

829 000 PLN (5 582 zł/m2)

5
2
148.51 m2
2024