• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 185

15224547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13172260 15224547 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.02 o pow. 35,24 m, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w inwestycji Sand and Sky Apartment...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

650 178 PLN (18 577 zł/m2)

1
-
35 m2
2024
15224554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13172259 15224554 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.02 o pow. 33,41 m, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w inwestycji Sand and Sky Apartment...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

513 678 PLN (15 566 zł/m2)

1
-
33 m2
2024
15224553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13172256 15224553 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem B.2.01 o pow. 30,44 m, położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w inwestycji Sand and Sky Apartments w...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

542 897 PLN (18 097 zł/m2)

1
-
30 m2
2024
15224552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13172253 15224552 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.3.01 o pow. 30,19 m, położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w inwestycji Sand and Sky Apartments w...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

464 171 PLN (15 472 zł/m2)

1
-
30 m2
2024
15218099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12985516 15218099 Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem D28 o pow. 48,54 m2, położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości Gąski. Apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim z możl...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

752 370 PLN (15 674 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15179735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11834933 15179735 Wyjątkowy apartament 200 m od morzaJeżeli marzy Ci się wyjątkowy, dwupokojowy apartament dla najbardziej wymagających. Funkcjonalnie umeblowany, wyposażony i wykończony z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o każdy szczegół a do tego bardzo ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (19 737 zł/m2)

2
-
38 m2
2018
15135292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10632297 15135292 Kupujący nie płaci prowizji!!Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka o powierzchni 1497 m z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na budowę domu...

Stare Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

120 000 PLN

-
-
1497 m2
-
14990106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6226392 14990106 Na sprzedaż działka przy lesie w cichej i spokojnej okolicy, o pow. 1000m2. Teren płaski, zadbany, porośnięty trawą. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Droga dojazdowa asfaltowa. Dostępne są również działki budowlane od 1000 m2 do 3000m2. Na działkę w...

Golczewo (Zachodniopomorskie, gm. Golczewo)

60 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14960861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5606660 14960861 Tylko u nas !!Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 z decyzją o warunkach zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona w niedalekiej odległości od naszego morza Bałtyckiego. Media:Prąd, woda w drodze gminnej. Kanalizacja według własnego z...

Będzinko (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

150 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14960853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5606658 14960853 Tylko u nas !!!Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 z decyzją o warunkach zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona w niedalekiej odległości od naszego morza Bałtyckiego. Media:Prąd, woda w drodze gminnej. Opłaty:Roczny podatek od nie...

Będzinko (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

150 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14388583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2697755 14388583 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 2-pokojowe B-P-8 o powierzchni 34,12 m2 z tarasem usytuowane na parterze.Atrakcyjne...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

202 240 PLN (5 948 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
14828048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31475 14828048 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy działkę powierzchni 1000m2 wydanymi Warunkami Zabudowy, pod inwestycje budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem.Działka nieobjęta MPZP.Nieruchomość sprzedawana wraz z udziałem w drodze wewnętrznej, oraz be...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

100 000 PLN

-
-
1000 m2
-