• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 185

15433154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18425684 15433154 Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 82,83 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia komfort i elegancję na każdym kroku. Dodatkowym atutem apa...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 408 110 PLN (17 172 zł/m2)

3
2
82 m2
2023
15423980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18237649 15423980 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 95,99 m2, położony na działce o pow. ok. 200 m2. Nieruchomość położona na nowym osiedlu w Koszalinie, dawne Stare Bielice. Dom w stanie deweloperskim. Standard wykończenia: instalacja wodno-kan...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

640 000 PLN (6 737 zł/m2)

4
2
95 m2
2017
15421279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18171003 15421279 Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu Apartament o pow. 27,62m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023roku z nowoczesną windąW skład apartamentu wchodzi:- Pokój z aneksem kuchennym- Łazienka z toaletą- Przedpokój Wyposażenie...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (18 481 zł/m2)

1
1
27 m2
2023
15420707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18155387 15420707 Luksusowy apartament 2 pokojowy o pow.40m2 z widokiem na morze na prestiżowym osiedlu Apartamenty Klifowa w RewaluApartament usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu z windą W skład apartamentu wchodzi:- Salon z aneksem kuchennym i wyjści...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 250 000 PLN (31 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15259840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14072369 15259840 Trzypokojowy apartament z jacuzzi 120 m od plaży!Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament U-IV-27 o pow. 72,07 m2 z możliwością instalacji jacuzzi na tarasie.Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od strony południowo-zac...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 498 119 PLN (20 807 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15259842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14072367 15259842 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-23 o pow. 44,43 m2.Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od strony wschodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,19 m...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

714 967 PLN (16 249 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15259843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14072362 15259843 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-IV-26 o pow. 44,71 m2.Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od strony zachodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,19 m2...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

929 386 PLN (21 122 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15253635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13896597 15253635 Dwupokojowy apartament 120 m od plaży!Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-1 o pow. 44,94 m2.Apartament położony jest na parterze.Wystawy okien od strony północno-zachodniej.Składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 26,6...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

823 615 PLN (18 719 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15251970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13856144 15251970 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z przedogródkiem B.1.07 o pow. 35,18 m, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca inwestycji Sand and Sky Apartments w...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

540 893 PLN (15 454 zł/m2)

1
-
35 m2
2024
15230586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13349846 15230586 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem B.2.07 o pow. 42,0 m, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca inwestycji Sand and Sky Apartments w...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

724 101 PLN (17 241 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15227581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13260890 15227581 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 3019 m2 tylko jedna z 3 działek o powierzchni 810m2 posiada operat geotechniczny i nadaje się pod zabudowę domu ( 35 działki ) pozostałe dwie działki sprzedawane z przeznaczeniem na ogró...

Stare Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

150 000 PLN

-
-
3019 m2
-
15227577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 13260888 15227577 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDziałka rolna położona w miejscowości Stare Bielice, w otoczeniu gospodarstw rolnych oraz nowo budujących się osiedli.Działka bez wydanych warunków zabudowy, na terenie Stare Bielice nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania ...

Stare Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

120 000 PLN

-
-
1500 m2
-