• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 191

14388582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31241 14388582 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 2-pokojowe B-2-27 o powierzchni 36,92 m2 usytuowane na 2 piętrze.Atrakcyjne warunki...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

226 397 PLN (6 289 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
14388511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 31237 14388511 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie jednopokojowe B-3-40 o powierzchni 29,04 m2 usytuowane na 3 piętrze.Atrakcyjne waru...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

172 907 PLN (5 962 zł/m2)

1
-
29 m2
2024
14388499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31234 14388499 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 2-pokojowe B-3-33 o powierzchni 34,01 m2 usytuowane na 3 piętrze.Atrakcyjne warunki...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

202 240 PLN (5 948 zł/m2)

2
-
34 m2
2024
14388498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31229 14388498 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 2-pokojowe B-3-34 o powierzchni 36,64 m2 usytuowane na 3 piętrze.Atrakcyjne warunki...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

226 397 PLN (6 289 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
14388541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 31225 14388541 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 3-pokojowe B-3-36 o powierzchni 49,15 m2 usytuowane na 3 piętrze.Atrakcyjne warunki...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

292 442 PLN (5 968 zł/m2)

3
-
49 m2
2024
14388594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31224 14388594 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 2-pokojowe B-P-6 o powierzchni 35,54 m2 z tarasem usytuowane na parterze.Atrakcyjne...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

211 284 PLN (6 037 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
14388506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 31221 14388506 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie jednopokojowe B-3-39 o powierzchni 25,44 m2 usytuowane na 3 piętrze. Atrakcyjne war...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

152 915 PLN (6 117 zł/m2)

1
-
25 m2
2024
14244860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31177 14244860 Jeżeli szukasz działek pod inwestycję np. zabudowę szeregową, lubo nowe osiedle ta oferta jest dla Ciebie.Kompleks 7 działek w dobrej lokalizacji, okolice Seminarium. Tylko 3km do centrum miasta. Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 68...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 100 000 PLN

-
-
6884 m2
-
14035763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31157 14035763 Duża 9960m2 działka z potencjałem w Mielnie.Nie obięta planem zagospodarowania przestrzennego. Z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy. Idealna pod inwestycję (np. rekreacyjną, wypoczynkową, gastronomiczną, hotelarską, deweloperską). w kształcie...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 050 000 PLN

-
-
9960 m2
-
13982472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 31144 13982472 APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM!LokalizacjaApartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DIVA.W hotelu, do dyspozycji gości znajdują się: restauracje Riccardo, Bella...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (16 097 zł/m2)

1
-
31 m2
2010
13922759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 31142 13922759 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDziałka położona w miejscowości Kukinia 6 km od morza o pow. 1,33 ha.Działka nie jest objęta MPZP. Na dzień dzisiejszy gmina nie planuje objęcia tych terenów MPZP. Działka w rejestrze gruntów oznaczona jako RL.DODATKOWE INFORMACJE...

Kukinia (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

532 000 PLN

-
-
13300 m2
-
13922775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 31141 13922775 REZRWACJAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDziałka położona w miejscowości Kukinia ok. 60 m od zjazdu z węzła S6 Ustronie Morskie- Kukinia, 6 km od morza.Działka o pow. ok. 1,432 ha jest objęta MPZP. W MPZP działka oznaczona jako PUC czyli tereny obiektów produkcy...

Kukinia (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

572 800 PLN

-
-
14320 m2
-