• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 187

14797310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31440 14797310 Na sprzedaż apartament w Mielnie w odległości 1200 m od morzaLokal mieszkalny o powierzchni 38,91 składa się z :- pokoju z aneksem kuchennym,- sypialni, - łazienki,- korytarza,- balkonu. Lokal położony na 3 piętrze (bez windy) w budynku z 2019r.Sprze...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

519 000 PLN (13 658 zł/m2)

2
-
38 m2
2019
14722820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31389 14722820 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆAtrakcyjna działka o powierzchni 4,404 ha położona na obrzeżach Koszalina z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Opis nieruchomości:Działka w kształcie prostokąta, płaska, niezabudowana.Nieruchomość w trakcie podziału geodezy...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

4 500 000 PLN

-
-
44040 m2
-
14683973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 31358 14683973 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDom szeregowy segment środkowy o powierzchni 97,20 m2 w stanie deweloperskim znajdujący się na działce o powierzchni 150,30 m2 na os. Zacisze w Nowych BielicachW skład domu wchodzi:Parter łącznie 48,20 m2- przedsionek 2,10 m2- kuc...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

499 000 PLN (5 144 zł/m2)

4
1
97 m2
2022
14457267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 31287 14457267 Dochodowy apartament w hotelu Diva1-pokojowy apartament w hotelu DivaLokalizacjaApartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DIVA.W hotelu, do dyspozycji gości znaj...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (14 722 zł/m2)

1
-
36 m2
2010
14388606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 31284 14388606 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie jednopokojowe B-2-21 o powierzchni 29,00 m2 usytuowane na 2 piętrze.Atrakcyjne waru...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

172 907 PLN (5 962 zł/m2)

1
-
29 m2
2024
14441345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31277 14441345 Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 47,5 m2 usytuowane w bloku na IV pietrze w dobrej lokalizacji.W skład mieszkania wchodzi:- przedpokój, - dwa niezależne pokoje,- kuchnia,- łazienka z WC,Miejsce parkingowe, którego koszt to 30 zł miesięc...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

365 000 PLN (7 766 zł/m2)

2
-
47 m2
1973
14388587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 31254 14388587 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 3-pokojowe B-1-16 o powierzchni 49,15 m2 usytuowane na 1 piętrze.Atrakcyjne warunki...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

292 442 PLN (5 968 zł/m2)

3
-
49 m2
2024
14388582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31241 14388582 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 2-pokojowe B-2-27 o powierzchni 36,92 m2 usytuowane na 2 piętrze.Atrakcyjne warunki...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

226 397 PLN (6 289 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
14388511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 31237 14388511 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie jednopokojowe B-3-40 o powierzchni 29,04 m2 usytuowane na 3 piętrze.Atrakcyjne waru...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

172 907 PLN (5 962 zł/m2)

1
-
29 m2
2024
14388499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31234 14388499 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 2-pokojowe B-3-33 o powierzchni 34,01 m2 usytuowane na 3 piętrze.Atrakcyjne warunki...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

202 240 PLN (5 948 zł/m2)

2
-
34 m2
2024
14388498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31229 14388498 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 2-pokojowe B-3-34 o powierzchni 36,64 m2 usytuowane na 3 piętrze.Atrakcyjne warunki...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

226 397 PLN (6 289 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
14388541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 31225 14388541 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 3-pokojowe B-3-36 o powierzchni 49,15 m2 usytuowane na 3 piętrze.Atrakcyjne warunki...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

292 442 PLN (5 968 zł/m2)

3
-
49 m2
2024