• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 283

15580433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21770872 15580433 Nowe, luksusowo wykończone i wyposażone mieszkanie z garażem .Do wynajmu na sezon letni - Czerwiec, Lipiec, Sierpień.Podana cena jest za jeden miesiąc najmu.Po sezonie możliwy najem długoterminowy - cena najmu 3000,-zł miesiąc-Duża sypialnia -Salon ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (136 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15634526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22920580 15634526 Do wynajęcia na sezon letni ( Czerwiec, Lipiec, Sierpień ) - podana cena jest za miesiąc najmu w sezonie letnim. - Apartament w dzielnicy zachodniej - Osiedle Nawigator - UL. Rybacka .Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane.- Powierzchnia - 38 ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (158 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15889404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27849867 15889404 Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym i własną łazienką, położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kwiatkowskiego w Szczecinie.Lokal o powierzchni 22 m² to idealna propozycja dla singla lub osoby szukającej...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15889176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27845747 15889176 Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130 m² zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Kijewa — idealne dla rodziny szukającej komfortu i funkcjonalnej przestrzeni. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budyn...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (30 zł/m2)

4
1
130 m2
2008
15813627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26562115 15813627 Nowe, świeżo wykończone mieszkanie na wynajem!Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Morelowej w Koszalinie idealne dla osób ceniących nowoczesny standard i wygodę. Atuty mieszkania: Przemyślany układ 2 pokoi Duży balkon 10 m idealny...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

2 800 PLN (82 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15715579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24494303 15715579 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDo wynajęcia komfortowy, nowoczesny apartament typu studio o pow. ok. 30 m3, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Będzinko, zaledwie 1,8 km od nadmorskiej plaży. Idealny dla osoby pracującej zdalnie, oczekującej ciszy i...

Będzinko (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

2 350 PLN (78 zł/m2)

1
1
30 m2
2022
15189083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12079499 15189083 Nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 29,81m2 na Osiedlu Baltin Blue położony ok 500 m od plaży w Sarbinowie. Apartament położony na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku z windą. Składa się z salonu aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, an...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

2 000 PLN (69 zł/m2)

2
-
29 m2
2020
15756417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25252879 15756417 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do wynajmu kawalerka o powierzchni ok. 34 m2, położona na parterze zadbanej kamienicy, ok. 200 m od morza w centrum Ustronia Morskiego. Kawalerka po remoncie, w pełni wyposażona poza pralką i RTV. Do nieruchomości przynależy jedn...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 900 PLN (56 zł/m2)

1
-
34 m2
1936
15888815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27827109 15888815 Oferujemy wygodne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące się na Niebuszewie tuż przy Parku Kasprowicza w oficynie kamienicy na pierwszym piętrze (cicho). Idealne dla singla lub pary, dla których ważna jest zarówno bliskość terenów ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (55 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15888734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27822022 15888734 Prezentujemy państwu na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 73 m2 położone na spokojnym osiedlu Dolina Słońca w Bezrzeczu. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 poziomy. Na 1 poziomie znajdują się duży salon o powierzchni około 28 m...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 600 PLN (49 zł/m2)

3
1
73.12 m2
-
15888642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27819091 15888642 Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie na ul.Duńskiej,Położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym składa sie z :--pokój z balkonem z aneksem kuchennym--sypialnia--przestronny przedpokój z dużą szafą--łazienka z kabi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
1
50 m2
2010
15882933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27673345 15882933 Bardzo ładne, 5-pokojowe, przestronne (pow.109m2) mieszkanie z balkonem położone na parterze przedwojennej willi bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Garaż. Pokoje bez mebli; umeblowana i wyposażona tylko kuchnia i łazienka. Trzy największe pokoje w a...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (46 zł/m2)

5
1
109 m2
1930