• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 283

15831942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671237 15831942 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 66.7 m², położone na 1. piętrze przy Alei Jana Pawła II w centrum Szczecina. Lokal składa się z 2 pokoi i posiada wygodny układ pomieszczeń. Do mieszkania przynależy balkon, dodatkowym atutem jest możli...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
66.7 m2
1920
15886384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27756400 15886384 Na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hanza Tower w samym sercu Szczecina. Lokal o powierzchni 60,47 m² znajduje się na 7. piętrze i został świeżo oddany do użytku – wszystko w mieszkaniu jest nowe, stara...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
60.47 m2
2021
15883621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675341 15883621 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przytulnej kawalerki położonej przy ul. Romera na os. Zawadzkiego. OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze XII-piętrowego wieżowca. Jego całkowita powierzchnia wynosi 30,...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

1
1
30.81 m2
1970
15883081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673658 15883081 W pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie komfortowe, bardzo słoneczne i ciepłe, w pełni u...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15883677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675397 15883677 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni ok. 100 m², zajmujący całe piętro budynku w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania. Na terenie budynku znajduje si...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (55 zł/m2)

4
2
100 m2
1930
15882745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673263 15882745 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Kapitańska) w samym centrum Szczecina! To pięknie odnowiony w pełni wyposażony lokal o powierzchni 96 m² z uroczym balkonem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (40 zł/m2)

3
1
97 m2
1906
15455397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18966382 15455397 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 3 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Platany, przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie opowierzchni 65,41 m2, położone jest na 8 piętrze w budynku z windą.Projekt Osiedla Platany jest niepowtarzalny, cieka...

Kołobrzeg (Centrum), ul. ppor. Edmunda Łopuskiego

3 300 PLN (50 zł/m2)

3
1
65.41 m2
2018
15436483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18509963 15436483 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Bajkowym. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone jest na 2 piętrze w budynku z windą Do mieszkania przynależne są 2 miejsca postojowe. Projekt Osiedla Bajkowego jest n...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Mazowiecka Osiedle Bajowe

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15889460 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27851012 15889460 Szanowni Państwo, przedstawiamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Kościuszki.Najem długoterminowy min. na rok - bez wypowiadania umowy na sezon letni zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji a komfortowa przestr...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
14977569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 5967487 14977569 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym - Nowa Starówka przy ul. Gierczak w Kołobrzegu.Lokal umeblowany i wyposażony we wszystko co potrzebne.Wynajem tylko długoterminowy - minimum rok.Umowa najmu okazjonalnego podpisanie u Notariusza.Oprócż kwoty najmu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 PLN (46 zł/m2)

3
-
65 m2
-
13349611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 1640826 13349611 Mamy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta - ul. Budowlana.Lokal składa się z :- salonu z balkonem typu loggia- sypialni- pokojusypialni- widnej kuchni- łazienki z wanną- WC- przedpokoju.Preferowany wynajem mieszkania na min. 1 rok lub ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (40 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15883844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27680209 15883844 REZERWACJAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa wynajem komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,82 m, położony w nowoczesnym budynku z 2023 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu.Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym stanie i zostało funkcjonalnie zapr...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
2023