• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 759

15883021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673259 15883021 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15887355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27781666 15887355 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz komunikacji miejskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego przejściowego, co sprawdzi się za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1940
15819845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26597167 15819845 Do wynajęcia gabinety w zadbanym, funkcjonalnym lokalu przy ul. Duńskiej w Szczecinie. Całość została podzielona na 4 niezależne gabinety. Jeden z nich jest obecnie wynajmowany przez stylistkę paznokci, pozostałe są dostępne od zaraz.Lokal jest objęt...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (111 zł/m2)

11
-
9 m2
2005
15190964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12136801 15190964 Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 19,63 m2.Wejście bezpośrednio z ulicy.Duża szklana witryna z roletami antywłamaniowymi.Na podłodze na całej powierzchni terakota, ściany malowane. Pomieszczenie wysokie - 4,70 m.Opłaty:* czynsz najmu 1.400,-P...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (71 zł/m2)

1
-
19.63 m2
1930
14786290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 32590 14786290 Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony . Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych mieszkalnych oraz mieszkalno - pensjonatowych, ok. 1500 m od morza.Budyn...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15896622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984068 15896622 Super lokal użytkowy zlokalizowany w centrum miasta, w odnowionej komercyjnej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie z piękną elewacją, bardzo dobrze utrzymany w środku (części wspólne). Dla wygody użytkowników wyższych pięter zainstalowana jest w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 300 PLN (62 zł/m2)

11
-
134 m2
2004
15823009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641665 15823009 Do wynajęcia lokal o pow. ok. 60m2, położony na parterze w galerii handlowo-usługowej z parkingiem. Bezpośrednio przy głównej drodze, w pobliżu Biedronki i Netto.  Lokal składa się z sali obsługi około 58m2 i zaplecza soc...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

3 000 PLN (50 zł/m2)

2
1
60 m2
2013
15834932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26714739 15834932 Lokal usługowo-biurowo-handlowydo wynajęcia w ścisłym centrumDrawska PomorskiegoLokal położony jest na parterze budynku mieszkalno-usługowego, w pasażu handlowym łączącym dwie główne ulice miasta, w ścisłym centrum handlowo-usługowym Drawska Pomorski...

Drawsko Pomorskie (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

1 800 PLN (33 zł/m2)

4
-
54 m2
2003
15773806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25636949 15773806 Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z balkonemna 2 piętrze dwupiętrowego bloku, w centrum Drawska PomorskiegoOferujemy do wynajęcia ładne, zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 56 m2, położone na drugim piętrze 2-piętrowego bloku przy ...

1 900 PLN (34 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15883490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675151 15883490 Ofertą Najmu jest nieruchomość składająca się z :-hala 288 m 2,wysokość 5,4 m 2 ,- biuro z kominkiem,- pomieszczenie gospodarcze, -szatnia wyposażona ,-kuchnia wyposażona ,sprzęt AGD,- łazienka z kabiną prysznicową,-toalety. Postawiona w 2015 roku n...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

13 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
288 m2
2015
15706402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24301528 15706402 W pełni wyposażony gabinet stomatologiczny na 3 stanowiska.Topowa lokalizacja – Pogodno, tylko 200 m od ul. Mickiewicza (tramwaje, autobusy)Powierzchnia użytkowa: 75 m² Gotowy do prowadzenia działalności Stomatologicznej z zgodami sanepidu – lokal w ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (52 zł/m2)

11
-
75 m2
1920
15370834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 17020839 15370834 Tylko u Nas!Powierzchnia 67m2 + piwnicaLokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza.W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową o...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 990 PLN (74 zł/m2)

11
-
67 m2
2000