• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 759

15370834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 17020839 15370834 Tylko u Nas!Powierzchnia 67m2 + piwnicaLokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza.W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową o...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 990 PLN (74 zł/m2)

11
-
67 m2
2000
15882771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673329 15882771 Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na Warszewie blisko Puszczy Wkrzańskiej. Ładnie zagospodarowane osiedle składające się tylko z nowych budynków. W pobliżu Żabka, Biedronka, komunikacja miejska, nowa szkoła itp. Wokół tereny rek...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (50 zł/m2)

2
-
53.91 m2
2013
15883298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27674848 15883298 Atrakcyjna i duża kawalerka z balkonem i parkingiem zamykanym na pilota. Mieszkanie zlokalizowane w cichym, zielonym centrum miasta.W pobliżu wszystko co potrzebne do wygodnego życia: sklepy, uczelnie, restauracje, park, siedziby firm, komunikacja mi...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (46 zł/m2)

1
-
32.9 m2
1992
15896449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27980240 15896449 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym 57m2 na 6 piętrze w bloku z windą z 2017r na zamkniętym osiedlu Niebuszewo-Bolinko ul. Dembowskiego. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym około 23m2 z wyjściem na balkon około 4m2, sypial...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
56 m2
2017
15896436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27980050 15896436 Do wynajęcia lokal w centrum , w pobliżu C. H. Kaskada z bezpośrednim wejściem z ulicy. Na powierzchnie lokalu składa się sala sprzedażowa ok 50m2 która została podzielona na cztery pomieszczenia plus pomieszczenia socjalne oraz magazyn. Lokal ba...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (51 zł/m2)

3
-
77 m2
1938
15896403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27979320 15896403 Dwupokojowe mieszkanie na ul. Duńskiej, z oknami na południowy-zachód, na zieleń. Salon z aneksem kuchennym, w zabudowie i ze sprzętem agd; wyjście na balkon. Mała sypialnia, obecnie bez łóżka, istnieje możliwość doposażenia w łóżko przez właściciela...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (50 zł/m2)

2
1
44 m2
2007
15890355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27875844 15890355 ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (77 zł/m2)

2
1
28.4 m2
1970
15896364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27977810 15896364 Biurowy lokal zlokalizowany w centrum miasta, w odnowionej komercyjnej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie z piękną elewacją, bardzo dobrze utrzymany w środku (części wspólne). Dla wygody użytkowników w środku zainstalowana jest winda. Lokal o ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 800 PLN (41 zł/m2)

11
-
166 m2
2004
15896363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27977808 15896363 Biurowy lokal zlokalizowany w centrum miasta, w odnowionej komercyjnej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie z piękną elewacją, bardzo dobrze utrzymany w środku (części wspólne). Dla wygody użytkowników w środku zainstalowana jest winda. Lokal o ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 600 PLN (59 zł/m2)

11
-
61 m2
2004
15882731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673220 15882731 Oferta najmu lokalu użytkowego na parterze z wejściem prosto z ulicy, lokal znajduje się w najwyższym budynku w centrum Szczecina - Hanza Tower. Duże witryny! Miejsce na reklamę, która jest widoczna od strony ruchliwej ulicy.Lokal idealnie sprawdzi s...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

9 600 PLN (111 zł/m2)

11
-
86.27 m2
2020
15896321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27976645 15896321 Hala magazynowo–biurowa do wynajęcia Pomorzany Szczecin Na wynajem funkcjonalna hala magazynowo–biurowa położona w doskonałej lokalizacji na Pomorzanach w Szczecinie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność magazynową, logistyczną, lekką...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

19 780 PLN (43 zł/m2)

11
-
460 m2
2000
15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018