• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 946

15179735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11834933 15179735 Wyjątkowy apartament 200 m od morzaJeżeli marzy Ci się wyjątkowy, dwupokojowy apartament dla najbardziej wymagających. Funkcjonalnie umeblowany, wyposażony i wykończony z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o każdy szczegół a do tego bardzo ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (19 737 zł/m2)

2
-
38 m2
2018
15135292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10632297 15135292 Kupujący nie płaci prowizji!!Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka o powierzchni 1497 m z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na budowę domu...

Stare Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

120 000 PLN

-
-
1497 m2
-
14990106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6226392 14990106 Na sprzedaż działka przy lesie w cichej i spokojnej okolicy, o pow. 1000m2. Teren płaski, zadbany, porośnięty trawą. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Droga dojazdowa asfaltowa. Dostępne są również działki budowlane od 1000 m2 do 3000m2. Na działkę w...

Golczewo (Zachodniopomorskie, gm. Golczewo)

60 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14960861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5606660 14960861 Tylko u nas !!Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 z decyzją o warunkach zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona w niedalekiej odległości od naszego morza Bałtyckiego. Media:Prąd, woda w drodze gminnej. Kanalizacja według własnego z...

Będzinko (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

150 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14960853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5606658 14960853 Tylko u nas !!!Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 z decyzją o warunkach zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona w niedalekiej odległości od naszego morza Bałtyckiego. Media:Prąd, woda w drodze gminnej. Opłaty:Roczny podatek od nie...

Będzinko (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

150 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14951021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 5436585 14951021 Do wynajęcia hala warsztatowa o pow. 100 m2, w Koszalinie na terenie bazy magazynowo-warsztatowej. Na nieruchomość składa się:-hala warsztatowa,-pomieszczenia biurowe,- pomieszczenie socjalne.Dwie bramy wjazdowe, okna PCV, posadzka betonowa + płytki,...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 750 PLN (18 zł/m2)

2
-
100 m2
-
14388583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2697755 14388583 Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży.Mieszkanie 2-pokojowe B-P-8 o powierzchni 34,12 m2 z tarasem usytuowane na parterze.Atrakcyjne...

Sianów (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

202 240 PLN (5 948 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
14828048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31475 14828048 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy działkę powierzchni 1000m2 wydanymi Warunkami Zabudowy, pod inwestycje budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem.Działka nieobjęta MPZP.Nieruchomość sprzedawana wraz z udziałem w drodze wewnętrznej, oraz be...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

100 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14758734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31412 14758734 Na sprzedaż klimatyczne, narożne mieszkanie znajdujące się na poddaszu na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z czerwonej cegły odrestaurowanym w 2011 r. Powierzchnia wynosi 79 m2 (52 m2 powierzchnia użytkowa).W skład mieszkania wchodzą:- 2 pokoje (27,8...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (7 848 zł/m2)

2
-
79 m2
2011
14729316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 31393 14729316 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDziałka inwestycyjna o pow. 678 m2 położona Mielno-Unieście z pozwoleniem na budowę, oraz projektem budowlanym budynku wielorodzinnego składającego się z 8 apartamentów (4 apart. po ok. 36 m2 i 4 apartamenty dwupoziomowe po ok. 58...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

820 000 PLN

-
-
678 m2
-
14609717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 31352 14609717 Klimatyczne cztery pokoje nad morzem.Stylowe mieszkanie w kamienicy.Jeżeli kochasz przestrzeń, a w dodatku cenisz sobie ciszę i spokój oraz bliski kontakt z naturą - ta oferta jest dla Ciebie.Nieruchomość podzielona na dwa niezależne mieszkania, każd...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

800 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
-
120 m2
-
14470168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31285 14470168 Mieszkanie w kamienicy 150m od morzaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą:- 2 pokoje - widna kuchnia z oknem- łazienka z kabiną prysznicową - przedpokój Do ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

600 000 PLN (8 824 zł/m2)

2
-
68 m2
1930