• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 952

15208023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12655326 15208023 Nowy dom jednorodzinny o pow. ok. 150 m.kw w Grzybowie kKołobrzegu. Nowy bezczynszowy dom jednorodzinny w Grzybowie o pow. 150 m.kw w budynku dwurodzinnym, z garażem 19,30 m.kw. i trzema tarasami o pow. 30, 27 i 12 m.kw oraz ze strychem ok. 40 m.kw.D...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 235 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
2
148 m2
2023
15169618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11539662 15169618 Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie na nowym osiedlu z basenem, 500m od morza!Główne atuty nieruchomości:• APARTAMENT W TURYSTYCZNYM KURORCIE• WYKOŃCZONA W WYSOKIM STANDARDZIE• PODGRZEWANY BASEN, SIŁOWNIA, KORTY TENISOWE,...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

635 000 PLN (13 229 zł/m2)

2
1
48 m2
2020
15610166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22399592 15610166 Przestronny, zabytkowy dom z dużą działką w Pniewie – idealny dla rodziny lub inwestora!Na sprzedaż wyjątkowy, zabytkowy dom o powierzchni 320 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy w Pniewie, powiat gryficki. Nieruchomość składa się z dwóch dzia...

Pniewo (Zachodniopomorskie, gm. Płoty)

750 000 PLN (2 344 zł/m2)

8
2
320 m2
1945
15610153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22399586 15610153 Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze na zamkniętym osiedlu z ochroną w Kołobrzegu!To ciekawe mieszkanie własnościowe o powierzchni 52,10 m2 składa się z dużego salonu z jadalnią i aneksem kuchennym z wyjściem na słoneczny du...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

585 000 PLN (11 250 zł/m2)

2
1
52 m2
2008
15590548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21979897 15590548 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.226 m2 w Grzybowie jedynie 1,5 km od pięknej, piaszczystej plaży na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 3,8 km.Działka w kształcie trójkąta o wymiarach 67 x 56 x 40, z rozpoczętą budową...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (449 zł/m2)

-
-
1226 m2
-
15535694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 20735581 15535694 Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.575 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 66,1 x 54,1 m2, położona jest w cichej i spokojnej okolicy na gr...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
3575 m2
-
15522405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20439435 15522405 Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie w nowym i energooszczędnym budownictwie!Główne atuty nieruchomości:• APARTAMENT W NOWYM BUDYNKU• WYKOŃCZONA W WYSOKIM STANDARDZIE• KLIMATYZACJA W MIESZKANIU• DUŻY TARAS• ANTRESOLA• FOTO...

Sianożęty (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

849 000 PLN (17 688 zł/m2)

2
1
48 m2
2022
15517151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20304315 15517151 Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie w nowym i energooszczędnym budownictwie!Główne atuty nieruchomości:• APARTAMENT W NOWYM BUDYNKU• WYKOŃCZONA W WYSOKIM STANDARDZIE• KLIMATYZACJA W MIESZKANIU• DUŻY TARAS• FOTOWOLTAIKA NA...

Sianożęty (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 690 000 PLN (20 864 zł/m2)

3
1
81 m2
2022
15461375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19082214 15461375 Bivalvi - Nowoczesne apartamenty w sercu dzielnicy uzdrowiskowej KołobrzeguBivalvi to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Rafińskiego 8, w prestiżowej części Kołobrzegu - zaledwie kilka minut spacerem od plaży i Parku Nadmorskiego. Projekt łą...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

639 000 PLN (23 667 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15417544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18076184 15417544 Dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Kołobrzegu przy ul. Szmaragdowej z poddaszem użytkowymGłówne atuty nieruchomości:• 1500m DO PLAŻY• CICHA I SPOKOJNA OKOLICA• GARAŻ W BRYLE BUDYNKU• DUŻY TARAS DO WYPOCZYNKU• TEREN OGRODZONY Z BRAMĄ AUTOMATYCZN...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

999 000 PLN (4 562 zł/m2)

4
2
219 m2
2000
15398805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17662272 15398805 Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie nad morzem w Kołobrzegu, zlokalizowane przy samej Latarni Morskiej - w odległości jedynie 200 metrów od plaży, ze słonecznym balkonem z wystawą na południowy zachód.To zadbane mieszkanie o...

Kołobrzeg (Port) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

689 000 PLN (19 686 zł/m2)

2
1
35 m2
2001
15199679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12410502 15199679 Na sprzedaż garaż w hali garażowej w budynku przy ul. Wielkopolskiej w Kołobrzegu! Garaż w hali garażowej przy ul. Wielkopolskiej w Kołobrzegu o powierzchni 16,30 m.kw. w nowym budownictwie.Hala jest oświetlona i monitorowana. Zamontowano w niej czuj...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

99 000 PLN (6 188 zł/m2)

11
-
16 m2
2012