• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 796

15886402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w bliskiej odległości od jeziora! 27756735 15886402 Nieruchomości Apartament przedstawia mieszkanie o powierzchni 55,25 m² z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, położone nad jeziorem Ławiczka w malowniczej miejscowości Biały Bór, przy ulicy Słupskiej.Lokal mieszkalny o powierzchni 55,25 m²  składa...

Biały Bór (Zachodniopomorskie, gm. Biały Bór)

145 000 PLN (2 636 zł/m2)

2
1
55 m2
1930
15794629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26076147 15794629 Mamy do zaoferowania mieszkanie w centrum Polic o powierzchni 91,89m2, na które składają się: - salon z aneksem kuchennym (32,18m2)- sypialnia (10,22m2)- sypialnia (12,36m2)- sypialnia (14,10m2)- łazienka 7m2- toaleta 2m2- przedpokójDuże i przestronn...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

640 000 PLN (6 965 zł/m2)

4
1
91.89 m2
2013
15826668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26626843 15826668 Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone na II piętrze zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, usytuowanej przy Wałach Chrobrego.Budynek jest ocieplony, z odnowioną elewacją (remont kilka lat temu). Prześwit oraz klatka schodo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (10 787 zł/m2)

1
1
36.99 m2
1940
15718218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24548569 15718218 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które powstaje na nowej inwestycji w centrum Polic. Lokal mieszkalny zostanie wykonany w nowoczesnym stylu w standardzie pod klucz co oznacza, że wykończenia wnętrz będą zrobione przez inwestora tj. podłogi (panele w...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

310 000 PLN (10 993 zł/m2)

1
1
28.2 m2
2025
15748251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25108323 15748251 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w promocyjnej cenie!Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,7 m², znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

395 100 PLN (9 708 zł/m2)

2
1
40.7 m2
2024
15772314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25608999 15772314 Mieszkanie 81 m² – 5 pokoi, świetna lokalizacja, idealne pod wynajemZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 81 m², położonego w doskonałej lokalizacji Szczecina, w pobliżu Parku Kasprowicza i terenów rekreacyjnych...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 900 PLN (9 504 zł/m2)

5
1
81.01 m2
1930
15759093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25335533 15759093 Na sprzedaż kawalerka w promocyjnej cenie!Oferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,1 m², znajdującą się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

314 100 PLN (9 785 zł/m2)

1
1
32.1 m2
2024
15831096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26686042 15831096 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w super cenie!Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,1m², znajdujące się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

470 000 PLN (9 198 zł/m2)

2
1
51.1 m2
2024
15748248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25108322 15748248 Na sprzedaż kawalerkaOferujemy Państwu przestronną i ustawną kawalerkę o powierzchni 32,3 m², znajdującą się na parterze nowoczesnego budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz.Główne informacje- ogrzewanie...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

369 000 PLN (11 424 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2024
15886379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27755991 15886379 Polecam do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie z windą (oddany w 2020r.) na osiedlu Słonecznym przy ul. Łubinowej 23-24. Na powierzchnię około 40mkw. składa się: - przestronny salon z aneksem kuchennym wyposażonym w płytę, piekarnik, zmywarkę,...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (66 zł/m2)

2
1
39.66 m2
2020
15717235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24529665 15717235 2 pokojowe mieszkanie z dużą oddzielną kuchnia w odnowionym bloku przy ulicy Trzebiatowskiej. Prężna wspólnota mieszkaniowa, w ostatnich latach wymieniono dach, instalacje, ocieplono budynek. W kotłowni nowy piec gazowy ogrzewający budynek...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

380 000 PLN (10 270 zł/m2)

2
-
37 m2
1972
15883714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675433 15883714 Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 84,2m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina,z przestronnym balkonem z wyjściem od strony salonu jak również kuchni.Jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, które j...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

510 000 PLN (6 057 zł/m2)

4
1
84.2 m2
1980