• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 794

15847204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26904438 15847204 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania na Pogodnie przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, powierzchnia mieszkania 49 m². Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo d...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1935
15859624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27173922 15859624 ​Szukasz idealnego miejsca nad polskim morzem, które łączy spokój z wysokim komfortem? Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w malowniczym Grzybowie, zaledwie 500 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.Lokalizacja i osiedle​Nieruc...

Grzybowo (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

990 000 PLN (13 562 zł/m2)

3
1
73 m2
2010
15886598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762791 15886598 Na sprzedaż bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Kijewo w niskim bloku z cegły na 3 piętrze z 2005 roku przy ul. Świstaczej.Lokal o powierzchni 60 m2 w skład którego wchodzą :- salon z wyjściem na balkon- ustawna sypialnia- pokój- oddzieln...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

554 000 PLN (9 267 zł/m2)

3
1
59.78 m2
2005
15863311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27242347 15863311 Kołobrzeg ul. Portowa — 2 pokoje, balkon, 1 piętro kilka minut do plażySą miejsca, które kupuje się rozsądkiem…i są takie, które kupuje się sercem.To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii.Wyobraź sobie poranek — otwierasz balkon, czujesz śwież...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

569 000 PLN (14 225 zł/m2)

2
-
40 m2
2001
15885064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716680 15885064 Jeśli szukasz mieszkania, w którym przestrzeń jest prawdziwa, a nie „na papierze” — to jest ten adres. 87,3 m² daje komfort na co dzień: bardzo duże pokoje, wygodny układ i jasne wnętrza, które łatwo dopasujesz do własnego stylu. To mieszkanie ma cha...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

769 000 PLN (8 839 zł/m2)

3
1
87 m2
1930
15868200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369203 15868200 Lokalizacja: Grzybowo, Posesja Kapitańska (budynek C)Odległość od plaży: 150 mMetraż: 29,1m2Układ: 2 pokojePiętro: 1Rok budowy: 2021 To dokładnie to, czego szuka rynek najmu krótkoterminowego:– komfort dla par i rodzin 2+1– możliwość wyższej ceny dob...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (21 724 zł/m2)

2
1
29 m2
2021
15868164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27366924 15868164 Jeśli chcesz mieszkania, w którym od razu czujesz spokój i porządek, to ta oferta jest dla Ciebie. Dostajesz jasne wnętrze, przemyślany układ, balkon i komfort ostatniego piętra — bez konieczności startowania od remontu.Kołobrzeg – ul. Świętego Macie...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

479 000 PLN (11 975 zł/m2)

2
1
40 m2
2006
15864063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27264267 15864063 Luksusowy apartament dwupoziomowy Royal Tulip Sand 90,7 m² + taras topowa lokalizacja – blisko morzaNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament nr 410, położony na 4. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Royal Tulip Sand – jednej z najbard...

1 198 000 PLN (13 311 zł/m2)

3
-
90 m2
2009
15884356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699587 15884356 ok. 400 m do plaży 31 m² 37 piętro pełna własność sprzedaż z wyposażeniemTo jest apartament dla osób, które chcą pewnego produktu pod wynajem w Kołobrzegu — i jednocześnie mieć miejsce, do którego można przyjechać “na gotowo”, bez remontów i kompl...

495 000 PLN (15 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2006
15868128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27365588 15868128 Kołobrzeg Mazowiecka 38 2 pokoje Parametry nieruchomości:Metraż: 41,87 m²Układ: 2 pokojePiętro: 2Rok budowy: 1992Parking: miejsce za bramą w cenieCzynsz: 860 zł na 4 osobyDlaczego ten układ działa na rynku?2 pokoje przy tym metrażu to dziś jeden z ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (9 732 zł/m2)

2
1
41 m2
1992
15884063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694179 15884063 Są mieszkania, które oglądasz… i są takie, w których zostajesz na dłużej przy oknie.To jest właśnie ten drugi przypadek. Na 10. piętrze, z balkonem, który otwiera przestrzeń i daje poczucie oddechu — bez zaglądania sąsiadom w okna. Widok robi klimat ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1976
15877608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27574090 15877608 Tu nie kupujesz mieszkania. Tu kupujesz codzienny rytuał życia 650 metrów od morza.”Ustronie Morskie to jedna z tych lokalizacji, które nie potrzebują reklamy — ale ta nieruchomość sprawia, że chce się tu zostać na dłużej.Nowoczesne, w pełni urządzon...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

625 000 PLN (11 792 zł/m2)

3
-
53 m2
2018