• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Świnoujście

Znalezionych ofert: 98

15164909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 11427167 15164909 Prezentujemy Państwu lokal o łącznej pow. 421,33 m2, składająca się z lokalu położonego na 1 piętrze o pow. 311,68 m2 oraz piwnic o pow. 109,65 m2. Do lokalu została utworzona koncepcja rozbudowy zgodna z MPZP, zwiększająca PUM do ok. 1200 m2, z podz...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

5 224 800 PLN (12 410 zł/m2)

12
-
421 m2
1989
15729800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24768543 15729800 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆSzanowni Państwo, czeka na Państwa urokliwa kawalerka z wydzieloną sypialnią w centrum m. Świnoujścia przy Placu Słowiańskim. Mieszkanie o pow. 33,40m2 znajduje się na 2 piętrze Nowej Stylowej Kamienicy w centrum. Lokalizacja:To p...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

505 000 PLN (15 303 zł/m2)

2
1
33 m2
1998
15681258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23853182 15681258 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆSzanowni Państwo przedstawiamy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 38,22 m,w budynku z 2021 roku.Apartament składa się z:- przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki z WC,- dużego balkon...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15647385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23229883 15647385 A może tak zamieszkać nad morzem? Świnoujście to bardzo atrakcyjne turystycznie miasto krainy 44 wyspSzanowni Państwo, czeka na Państwa urokliwe 1 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Port i tor wodny Świnoujście-Szczecin. Mieszkanie o pow. 33,7...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

480 000 PLN (14 545 zł/m2)

1
1
33 m2
1960
15634569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22922279 15634569 Opis ofertyPrzedstawiamy Państwu niezwykle klimatycznie urządzone, duże trzypokojowe mieszkanie o pow. 86,92m2. Nieruchomość położona w samym centrum Świnoujścia. Butikowa aranżacja przestrzeni mieszkania to określony styl, który mogą pokochać indywi...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

950 000 PLN (11 047 zł/m2)

3
2
86 m2
1994
15619729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22594400 15619729 Polecamy Państwu ostatnie wolne mieszkania w Świnoujściu w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytku w 2023 roku. Są to mieszkania w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod KLUCZ. Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

600 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15254520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13919490 15254520 Świnoujście to piękne nadmorskie miasto położone nad Morzem Bałtyckim na 44 wyspach. To tętniące życiem miasto zachęca do zamieszkania lub wypoczynku.Szanowni Państwo, mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu naszą najnowszą ofertę. Mieszkanie...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

635 000 PLN (13 229 zł/m2)

2
-
48 m2
2009
15264146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14177474 15264146 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego domu o powierzchni 270 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Świnoujściu.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja: To miejsce to nie tylko dom, ale prawdziwe źródło p...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

3 500 000 PLN (11 667 zł/m2)

4
3
300 m2
1990
15600672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 22200767 15600672 Prezentujemy ofertę sprzedaży działek pod zabudowę zagrodową o powierzchniach od 2102 do 3110 mkw. położonych w południowo-wschodniej dzielnicy Świnoujścia (Przytór-Łunowo), w bliskim sąsiedztwie jeziora Wicko i rozlewiska rzeki Świna. Działki zl...

Świnoujście (Przytór) (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

250 000 PLN

-
-
2102 m2
-
15627264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22779156 15627264 Lokal mieszkalny o powierzchni 47,87 m kw położony w centrum Świnoujścia na pierwszym piętrze przy ulicy Bohaterów Września.Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni oraz łazienki połączonej z WC. Do mieszkania przynależy pomieszczenie na ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

445 000 PLN (9 296 zł/m2)

2
1
47.87 m2
1901
15884158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27695861 15884158 Atrakcyjna zagospodarowana działka w Świnoujściu Łunowie,obręb ewidencyjny 18,Przytór. Oferujemy do sprzedania atrakcyjna działkę budowlanąw trakcie podziału o pow.ok 1000 m2., o wymiarach ok 25 x 40 m. Kształt działki : prostokąt, D...

Świnoujście (Łunowo) (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

599 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15858122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27139295 15858122 Komfortowa posiadłość w Świnoujściu z widokiem na przystań - twój azyl blisko natury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej i spokojnej okolicy Świnoujścia, w sąsiedztwie przysta...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 229 000 PLN (5 016 zł/m2)

6
-
245 m2
-