• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Świnoujście

Znalezionych ofert: 98

15814613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626815 15814613 Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Świnoujście Na sprzedaż oferujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m², położone w zadbanym, wysokim bloku w jednej z najlepszych lokalizacji Świnoujścia. Nieruchomość zachwyca absolut...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

750 000 PLN (8 929 zł/m2)

3
1
84 m2
1990
15534126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20687674 15534126 Na sprzedaż dom zlokalizowany w Świnoujściu – w dzielnicy Przytór. Dom położony na prostokątnej działce o powierzchni 1437 m2, powierzchnia domu ok. 215 m2. Na powierzchnię składają się: PARTER: Salon z odrębną strefą wypoczynkową (łącznie ok. 60 m2)...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 890 000 PLN (8 791 zł/m2)

7
2
215 m2
1997
15882827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673441 15882827 IDEALNA OFERTA DLA OSÓB SZUKAJĄCYCH PRZYSTANI NAD MORZEM ORAZ BEZPIECZNEJ INWESTYCJI Apartament usytuowany jest na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku położonego w strefie uzdrowiskowej przy ulicy zamkniętej dla ruchu samochodów, wyposażoneg...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

850 000 PLN (26 106 zł/m2)

1
1
32.56 m2
2020
15510568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20133584 15510568 Kwartał, w którym zlokalizowane jest mieszkanie to wyjątkowe miejsce w Świnoujściu, z jednej strony blisko centrum, z drugiej strony zacisze pięknie utrzymanego parku. Kilkanaście minut spacerem do nadbałtyckiej plaży, kilka minut do miejskiego dept...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 463 000 PLN (17 995 zł/m2)

5
-
81.3 m2
2015
15518045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20324384 15518045 Oferujemy do sprzedaży luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie w Świnoujściu, które zlokalizowane jest w odległości około 350. metrów od plaży i blisko promenady nadmorskiej w otoczeniu Parku Zdrojowego. Sąsiaduje z kompleksem medyczno-rehabilitacyj...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 820 000 PLN (21 505 zł/m2)

3
2
84.63 m2
2015
15549350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20937366 15549350 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, Świnoujście.Prezentowany lokal mieszkalny ma powierzchnię 48,73 ...

Świnoujście, Heleny Modrzejewskiej

570 000 PLN (11 697 zł/m2)

2
1
48.73 m2
2023
15883338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674888 15883338 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Ofertę sprzedaży stanowi kompletnie umeblowany i wyposażony lokal mieszkalny zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, Świnoujście.Prezentowany lokal mieszkalny ma powier...

Świnoujście, Heleny Modrzejewskiej

547 000 PLN (11 993 zł/m2)

2
1
45.61 m2
2023
15883213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673675 15883213 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie wykończonym bod klucz, bez kuchni, zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, Świnoujście.Prezentowany lokal mieszkalny...

Świnoujście, Heleny Modrzejewskiej

540 000 PLN (10 481 zł/m2)

3
1
51.52 m2
2023
15785679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25888700 15785679 Zapraszam do zakupu 2 kompleksowych pokoi na zamkniętym i bezpiecznym os. Platan w Świnoujściu.Na powierzchnię 49,2 m2 składają się : - hall z zabudową,- łazienka z kabiną prysznicową i WC, - salon z wyjściem na przestronny balkon typy loggia, - sypi...

Świnoujście, Józefa Chełmońskiego

689 000 PLN (14 004 zł/m2)

2
1
49.2 m2
2009
15883069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673634 15883069 Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę bbudowlaną powierzchni 1501 m², ppołożoną w spokojnej i malowniczej dzielnicy Świnoujścia – Karsibór. Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą oraz bliskość wód Zalewu Szczeci...

Świnoujście (Karsibór) (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

449 000 PLN (299 zł/m2)

-
-
1501 m2
-
15882794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673376 15882794 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne apartamenty w prestiżowej inwestycji w kameralnym budynku apartamentowym położonym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

378 873 PLN (14 190 zł/m2)

1
1
26.7 m2
2026
15811986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26453239 15811986 ...

Świnoujście (Przytór) (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 490 000 PLN (7 212 zł/m2)

4
2
206.61 m2
2013