• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Koszalin

Znalezionych ofert: 163

15757841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25307380 15757841 Rewelacyjnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem – Władysława IV!DOSTĘPNE TYLKO W NASZYM BIURZE !Przytulne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie, położone na 7 piętrze WIEŻOWCA (dwie windy, odnowiona elewacja, klatka schodowa po remoncie) umiej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

285 000 PLN (6 064 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15723988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24649067 15723988 Pełne przestrzeni 4-pokojowe mieszkanie na parterze w sercu Przylesia – Jana Pawła II! TYLKO U NAS!Prezentujemy dysponujące ogromnym potencjałem aranżacyjnym czteropokojowe mieszkanie o dwustronnej wystawie okiennej, położone na parterze 11-piętroweg...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

379 000 PLN (5 493 zł/m2)

4
1
69 m2
-
15529683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20589380 15529683 Perfekcyjne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami – Wańkowicza!Przedstawiamy ofertę nie do odrzucenia!!! TYLKO U NAS!Fenomenalne, trzypokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze budynku z nową windą, zlokalizowanego na niezmiennie popularnym osiedlu Pr...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

459 000 PLN (6 955 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15477681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19436820 15477681 Niezwykle stylowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią – Bosmańska!Przedstawiamy posiadające dwustronną wystawę okienną, urządzone w wysmakowanym stylu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku, usytuowanym w obrębie osiedla Na Ska...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

375 000 PLN (7 813 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15885330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723754 15885330 HIT - W pełni wyposażona stylowa kawalerka na strzeżonym osiedlu – Piłsudskiego!Przedstawiamy rewelacyjną ofertę – gotowe do wprowadzenia 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, usytuowane na czwartym piętrze bloku, zlokalizowanego w ciche...

Koszalin (Wspólny dom) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

195 000 PLN (10 263 zł/m2)

1
1
19 m2
-
15884434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27701828 15884434 TOP OFERTA!!! Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią – Bosmańska!Wyjątkowa oferta dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Przestronne 34 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku, usytuowanego przy ul. Bosmańskiej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
1
73 m2
-
15878736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597342 15878736 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią na północy – Bałtycka!Przedstawiamy fenomenalnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o 1-stronnej ale bardzo słonecznej wystawie okiennej, położone na 4-tym piętrze czteropiętrowego bloku, mieszczącego się w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (7 475 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15870559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429740 15870559 Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z loggią na osiedlu z pełną infrastrukturą – Sikorskiego!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszym biurze! Świetnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6m2, położone na PIERWSZYM piętrze w bloku, zna...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

389 000 PLN (7 780 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15848509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26939931 15848509 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta – Jana Matejki !Przedstawiamy DOSTĘPNE TYLKO U NAS, centralnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie, położone na III piętrze 3-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej się w Koszalinie przy ul. Jana...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15802758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26276078 15802758 Niezwykle atrakcyjnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum – Mariańska!Prezentujemy dostępne TYLKO W NASZYM BIURZE, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze nowszego bloku z 1998 roku, położoneg...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

379 000 PLN (5 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1998
15750000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112685 15750000 Przyjemne dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji – Rejtana!Prezentujemy przytulne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze 2-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej się w północnej części miasta, przy ul. Rejtana.Na p...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15851701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27017999 15851701 Koszalin os. Przylesie ul. Melchiora WańkowiczaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,10 m, położone na I piętrze w budynku z lat 70, wykonanym w technologii murowanej.Lokal przeszedł generalny remont. W mieszkaniu została wymieniona inst...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

370 000 PLN (8 043 zł/m2)

2
1
46 m2
1970