• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 225

15530659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20622110 15530659 Polecamy nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 74.28m2 w super lokalizacji.Mieszkanie posiada zarówno taras jak i ogródek wychodzący na zielone, wewnętrzne patio. Z patio można wejść na ogólnodostępny taras z widokiem na Szc...

Szczecin (Śródmieście), Celna

965 640 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
74.28 m2
2024
15802677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26272100 15802677 Dzień dobry na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78 m2 w centrum miasta przy ulicy NarutowiczaMieszkanie z uregulowaną sytuacją prawną bez jakichkolwiek obciążeń.Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze zaby...

Szczecin (Śródmieście), Gabriela Narutowicza

870 000 PLN (11 299 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15882657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671305 15882657 Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,42 m², położone na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina, w pobliżu Turzynu. To idealna propozycja dla rodziny szukającej dużej, funkcjonalnej przestrzeni w centrum miasta. Dz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (7 952 zł/m2)

4
1
90.42 m2
1910
15882621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671270 15882621 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Mieszkanie w samym centrum miasta. Idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie.Dwa pokoje w cichej i zielonej okolicy, w kamienicy w pobliżu Jasnych Błoni.Bardzo dobrze skomunikowane miejsce. Mieszkanie...

Szczecin (Śródmieście), Wacława Felczaka

370 000 PLN (10 019 zł/m2)

2
1
36.93 m2
1940
15882601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671249 15882601 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących wnętrz o ponadsta...

Szczecin (Śródmieście), Mazurska

650 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
1
68.61 m2
1930
15836539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713674 15836539 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,7 m², położone na ostatnim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina – tuż przy Parku Żeromskiego i w sąsiedztwie Galaxy. Idealna propozycja dla osób ceniących lokalizację, prywatność (brak sąsi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (7 991 zł/m2)

2
1
68.7 m2
1930
15751833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25147615 15751833 a sprzedaż atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone w prestiżowym apartamentowcu HANZA TOWER w centrum Szczecina! Mieszkanie o powierzchni 29,5 m² składa się z: • przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, • no...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (17 627 zł/m2)

1
-
29.5 m2
2022
15554504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21080467 15554504 Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dosk...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

682 374 PLN (15 400 zł/m2)

1
1
44.31 m2
2024
15553981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21063301 15553981 Trzypokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

965 640 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
74.28 m2
2024
15553935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21062414 15553935 Dwupokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dosko...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

653 376 PLN (12 450 zł/m2)

2
1
52.48 m2
2024
15861579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27208160 15861579 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze o powierzchni 36,68 m² zlokalizowane jest w s...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

289 000 PLN (7 879 zł/m2)

2
1
36.68 m2
1935
15870020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27416530 15870020 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958