• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 225

15882785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673358 15882785 Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze wysokiego budynku.FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii Europejskiej.Na powierzchnię 18,6m2 składają się:- pok...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

229 000 PLN (12 312 zł/m2)

1
1
18.6 m2
1975
15591223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21999994 15591223 Przestronne mieszkanie w sercu Szczecina w prestiżowej lokalizacji przy Jasnych Błoniach i Urzędzie Miasta. Szukasz komfortowego mieszkania w Centrum dla swojej rodziny? A może interesuje Cię znalezienie punktu w świetnej lokalizacji na prowadzen...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 120 000 PLN (12 312 zł/m2)

3
1
90.97 m2
1937
15801727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26248657 15801727 Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w oficynie blisko Wałów Chrobrego.Bardzo ciepłe, jasne i przytulne mieszkanie, zaprojektowane z dużą dbałością o przestrzeń i funkcjonalność.Pomimo niewielkiego metrażu, mieszkanie jest wygodne i do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (8 461 zł/m2)

2
1
35.34 m2
1910
15554602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21082632 15554602 Aloha Residence to inwestycja, która zajęła 1 miejsce w rankingu rynekpierwotny.pl wśród szczecińskich inwestycji, które cieszyły się największym zainteresowaniem, a przy tym posiadały wysoki standard wykonania.Atmosfera tej inwestycji łączy w sobie ...

Szczecin (Śródmieście), Jerzego Janosika

1 271 762 PLN (16 084 zł/m2)

3
2
79.07 m2
2023
15806585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26343131 15806585 Lokal gastronomiczny na sprzedaż – Bulwary Szczecińskie (Łasztownia) • 75 m² + ogródek ok. 90 m² • pełne wyposażenie Cena 405700zł netto + 23% VAT - możliwe negocjację. Na sprzedaż w pełni wyposażony lokal gastronomiczny w nowoczesnym, przeszklonym p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

541 200 PLN (8 200 zł/m2)

1
-
66 m2
2016
15347484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16438732 15347484 SzczecinC.H Kaskada - ekskluzywny lokal pod działalność biurową. Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny lokal o imponującej powierzchni 146,06 m2, usytuowany w prestiżowej lokalizacji przy samym sercu Szczecina, tuż obok centrum handloweg...

Szczecin (Śródmieście), Kaszubska

1 800 000 PLN (12 324 zł/m2)

1
-
146.06 m2
1904
15530662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20622111 15530662 Polecamy lokal usługowy o powierzchni 36.55m2 w inwestycji na Łasztowni. Lokal w stanie do wykończenia. Lokal wychodzi na stronę południowo-zachodnią i znajduje się na parterze budynku.Okolica tej inwestycji już tętni życiem a to dopiero początek! Tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

522 665 PLN (14 300 zł/m2)

1
-
36.55 m2
2024
15722502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24620063 15722502 Ofertą sprzedaży jest lokal niemieszkalny, w przyziemiu budynku mieszkalnego, przygotowany do adaptacji na lokal usługowy o powierzchni 65,89 m2.Uzyskana zgoda wspólnoty mieszkaniowej na wykonanie wejścia z ulicy. Zostały już rozpoczęte prace adaptac...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

289 000 PLN (4 386 zł/m2)

1
-
65.89 m2
1945
15722507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24620062 15722507 Ofertą sprzedaży jest lokal niemieszkalny, w przyziemiu budynku mieszkalnego, przygotowany do adaptacji na lokal usługowy o powierzchni 57,22 m2.Uzyskana zgoda wspólnoty mieszkaniowej na wykonanie wejścia z ulicy. Zostały już rozpoczęte prace adaptac...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

249 000 PLN (4 352 zł/m2)

1
-
57.22 m2
1945
15628082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22799109 15628082 Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w samym sercu miasta, w pobliżu park, komunikacja miejska - idealne dla osób ceniących czas. Mieszkanie o powierzchni 158,81m2 - 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, przedpokój. Wysokie ...

Szczecin (Śródmieście), Marszałka Józefa Piłsudskiego

1 300 000 PLN (8 186 zł/m2)

6
2
158.81 m2
1897
15704391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24263038 15704391 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego ( z możliwością zrobienia 3) mieszkania o powierzchni ~ 47,7 m² z balkonem lub ogródkiem, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże Łasztownia Szczecin, znajdującego się na 5 piętrze w...

Szczecin (Śródmieście), Leona Heyki

631 000 PLN (13 229 zł/m2)

3
1
47.7 m2
2025
15609825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22389645 15609825 Mieszkanie 4-pok. o pow. 105 m2, usytuowane na 1-wszym piętrze kamienicy w najlepszym miejscu w Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą:rozkładowe pokoje o powierzchni 19,24,25m2 i jeden przejściowy 16m2, kuchnia widna 12m2, łazienka z WC ok. 5m2 ora...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (8 095 zł/m2)

4
1
105 m2
1970