• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 84

15882630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671277 15882630 Możliwy zakup przez Obywateli spoza UE.Szukasz słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji i z przestrzenią za oknami? Gumieńce os. Reda. Jedna z najchętniej wybieranych części miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze wysokiego bloku. Na łączną po...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (10 308 zł/m2)

2
1
53.26 m2
1980
15733901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24810388 15733901 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15721198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24598421 15721198 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15886564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761990 15886564 Dom wolnostojący położony na Gumieńcach przy bardzo spokojnej ulicy , ale równocześnie z doskonałym dostępem do środków komunikacji , wszelkich instytucji , Centrum Handlowych itd.Dom posiada taki rozkład , że mogłyby zamieszkać w nim dwie rodziny ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (4 958 zł/m2)

6
2
240 m2
1975
15729882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 24769156 15729882 Na sprzedaż działka ROD Malwa – 318 m² z Altanką z aneksem kuchennym i zadaszoną werandą Szukasz swojego miejsca na odpoczynek w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko centrum miasta? Ta działka w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Malwa przy ul. Bro...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

40 000 PLN

-
-
318 m2
-
15728714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24751177 15728714 Działka budowlana zabudowana o powierzchni 2051 m2 składająca się z 2 działek położona na Gumieńcach w Szczecinie.Dla tego terenu uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.Wymiary szerokość 38 m, długość 56 m. Przeznaczenie terenu: zab...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 000 PLN

-
-
2051 m2
-
15590746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21987887 15590746 Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej cenie i super lokalizacji o powierzchni 51,80m2Niskie koszty utrzymania w doskonałej lokalizacji - czeka na Ciebie Gotowe do zamieszkaniaMieszkanie składa się z przestronnego salonu o powierzchni ponad ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (10 135 zł/m2)

2
1
51.8 m2
2000
15752113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25153053 15752113 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 143 m2 posadowiony na działce o pow. 489m2 Dom składa się z następujących pomieszczeń :Parter : korytarz , 3 ustawne , ładnie doświetlone pokoje ,kuchnia ,łazienka z wc , Schody Piętro : 2 pokoje ,kuchnia ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15886484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27758528 15886484 Na sprzedaż nowy budynek usługowy zaprojektowany w zakresie usług medycznych w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Nieruchomość nie posiada jeszcze pozwolenia na użytkowanie co umożliwia na dostosowanie nieruchomości na potrzeby przyszłego inw...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 000 PLN (8 114 zł/m2)

1
-
480.64 m2
2022
15123797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10383467 15123797 Na sprzedaż nowy budynek usługowy zaprojektowany w zakresie usług medycznych w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Nieruchomość nie posiada jeszcze pozwolenia na użytkowanie co umożliwia na dostosowanie nieruchomości na potrzeby przyszłego inw...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 000 PLN (8 114 zł/m2)

1
-
480.64 m2
2022
15885945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744265 15885945 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe – 50 m², 3 piętro, windaOferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku z 2016 roku. Budynek w bardzo dobrym stanie tech...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (13 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2016
14337353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17079 14337353 Duży , przestronny dom w sercu dzielnicy Gumieńce w drugiej linii zabudowy. Parter: (ok 145m2) 2 duże pokoje łazienka i kuchnia . Jeden z pokoi z wyjściem na taras. Piętro: (ok 145m2) 4 pokoje i łazienka Balkon od strony ogrodu z wejściem z koryt...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 000 PLN (5 143 zł/m2)

6
3
350 m2
1995