• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 84

15724594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24659729 15724594 2 pokoje 56,67 m² balkon 1. piętro winda 2015 r.Szukasz mieszkania, do którego można się od razu wprowadzić, bez stresu i remontów? Mamy coś dla Ciebie!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,67 m², położone na 1. piętrze w nowoczesny...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (11 999 zł/m2)

2
1
56.67 m2
2015
15882770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673326 15882770 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, słonecznego mieszkania o pow. 70,4 mkw. z balkonem na szczecińskich Gumieńcach. To doskonała propozycja dla wymagającej pary lub małej rodziny. Mieszkanie urządzone jest w stonowanych kolorach, ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

715 000 PLN (10 156 zł/m2)

2
1
70.4 m2
1995
15883176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673598 15883176 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Pasewalku (Niemcy) o powierzchni 49,07 m2. Pasewalk to spokojne i ciche 15-sto tysięczne miasteczko w Meklemburgii oddalone od centrum Szczecina o 40 km (30 minut).Mieszkanie składa się z trzech głównych p...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

183 000 PLN (3 729 zł/m2)

3
1
49.07 m2
1930
15883660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27675380 15883660 Nietuzinkowe bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie, 5 pokoi, garderoba, oryginalna aranżacja wnętrza - 2 balkony, ogromny taras 40 m2 od strony zachodniej. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Świetny widok z okien. Powierzchnia po podłodze 1...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (8 027 zł/m2)

5
1
89.7 m2
1990
15884705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709547 15884705 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w okolicy Szczecina – w dynamicznie rozwijającym się Przecławiu. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni do życia – wnętrza z charakterem, światłem i ponadprzeciętną w...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

837 900 PLN (9 573 zł/m2)

3
2
87.53 m2
2020
15811895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444224 15811895 Tylko u nas trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na parterze w niskim bloku z 2008 roku.Bardzo atrakcyjna i lubiana lokalizacja Szczecina - Gumieńce, z dobrym dojazdem do centrum miasta. W okolicy znajdują się: Centrum Handlowe Ster, McDonal...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

590 000 PLN (9 227 zł/m2)

3
1
63.94 m2
2008
15325643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15850890 15325643 Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment.Nieruchomość o powierzchni 166,51 m2 i dodatkowo poddasze, posadowiona na działce o pow.402 ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 799 000 PLN (10 804 zł/m2)

4
1
166.51 m2
2023
15325655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15850891 15325655 Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - środkowy segment.Nieruchomość o powierzchni 139 m2 i dodatkowo poddasze, posadowiona na działce o pow.178 m2...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2023
15767579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25530967 15767579 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący – prestiżowa lokalizacja Szczecin Gumieńce – idealny na inwestycję lub dom wielopokoleniowy.Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w jednej z najbardziej cenion...

Szczecin (Gumieńce), Ogrodowa

1 350 000 PLN (4 813 zł/m2)

6
3
280.5 m2
1974
15750247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25119659 15750247 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina – na Gumieńcach. Parametry nieruchomości: ✔ Powierzchnia całkowita: 270 m² ✔ Powierzchnia u...

Szczecin (Gumieńce), Żytnia

1 250 000 PLN (4 630 zł/m2)

4
1
270 m2
1998
15718242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24548570 15718242 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na Gumieńcach przy ul. Tynieckiej. Każdy z domów stanowi odrębną nieruchomość z własną Księgą Wieczystą, niezależnym wjazdem oraz przynależną działką o powierzc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (6 517 zł/m2)

6
2
230 m2
2025
15786555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25910535 15786555 Kawalerka inwestycyjna – ul. Południowa, Szczecin GumieńcePowierzchnia użytkowa: 26,54 m² Lokalizacja: ul. Południowa, dzielnica Gumieńce, Szczecin Rodzaj nieruchomości: kawalerka (inwestycyjna) Status: aktualnie funkcjonuje w systemie najmu operacyj...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

265 000 PLN (9 985 zł/m2)

1
1
26.54 m2
1980