• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 346

15889580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27854142 15889580 Na sprzedaż komfortowa kawalerka z balkonem w centrum Szczecina – idealna do zamieszkania lub pod inwestycjęOferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 40,90 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecina. W skład nieruch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (14 670 zł/m2)

1
1
40.9 m2
2018
15636841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22971128 15636841 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania w nowoczesnym kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej o pow. 56,8 m2 w cichej i spokojnej okolicy na Gumieńcach. To wymarzone miejsce dla osób szukających mieszkania z ogródkiem z dala od miejs...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (11 754 zł/m2)

2
1
57 m2
2011
15883301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674851 15883301 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie urok kamienic – wysokie sufity i du...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (9 259 zł/m2)

2
1
67.5 m2
1920
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15581058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21789023 15581058 ZARABIAJ 8 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE JUŻ TERAZ! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina.Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych miesięcznie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- Całkowicie wyremontowane w 2...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 039 900 PLN (7 999 zł/m2)

6
1
130 m2
1930
15793558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26041875 15793558 !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin Lewobrzeże) przy ul. Flaminga. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nisk...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
62.54 m2
2022
15883975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27688696 15883975 Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe z trzema piwnicami – idealne dla rodziny lub na najmy na pokoje.Pokoje o powierzchniach: 15,2 m², 15,5 m², 20,2 m² oraz 21,6 m². W pełni rozkładowy układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego uż...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

665 000 PLN (5 984 zł/m2)

4
1
111.13 m2
1963
15793565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26041922 15793565 !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin Lewobrzeże) przy ul. Flaminga. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nisk...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
62.54 m2
2022
15561066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21342964 15561066 Hanza Tower to nowoczesny wieżowiec, który znajduje się w centrum Szczecina. To apartamentowiec z 2021 roku, który wyróżnia się nie tylko nowoczesną architekturą, ale także bogatą ofertą udogodnień. Kompleks oferuje zespół basenowy, kluby dla dzieci ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 740 000 PLN (21 405 zł/m2)

3
1
81.29 m2
2021
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930
15600980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22207503 15600980 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie. Obiekt stanowi dawną stodołę o powierzchni użytkowej 11x14m, z aktualnym pozwoleniem na przebudowę na budynek usługowo-mieszkalny.Działka o powi...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (2 498 zł/m2)

2
-
600 m2
1930