• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 346

15883348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674898 15883348 Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem położone w samym sercu Szczecina w budynku z 1998 roku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta, a jednocześnie cenią przestrzeń, światło i widok.FORMA WŁASNOŚCI:...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

515 000 PLN (9 497 zł/m2)

2
1
54.23 m2
1998
15883450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675176 15883450 Klimatyczne mieszkanie w domu dwurodzinnym – Głębokie, blisko jeziora i lasu.Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 93,33 m² (możliwość adaptacji piwnicy, wtedy 180m²), stanowiąca połowę domu z lat 30-tych, położona w prestiżowej i zielonej dzielnicy G...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 000 PLN (15 536 zł/m2)

3
2
93.33 m2
1930
15883299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674849 15883299 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bardzo blisko centrum. Tylko 8-10 minut tramwajem na Bramę Portową.Na 68,33 mkw. składa się:- sypialni z dużą szafą,- salonu z kominkiem,- dużego pokoju, obecnie jadalni,- kuchni z nowymi meblami w zabu...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (8 766 zł/m2)

3
1
68.33 m2
1930
15883288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674838 15883288 Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina – idealne pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze w sercu Szczecina. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem, szczególnie dla studentów.Infor...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

398 000 PLN (8 637 zł/m2)

2
1
46.08 m2
1910
15882954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673387 15882954 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m², położony na działce 179 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina – Gumieńce. Nieruchomość z rynku pierwotnego, wybudowana w 2023 roku, sprzedawana jako samodzieln...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2023
15889678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27858456 15889678 Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 165,19 m2 (w tym dwa pomieszczenia przynależne: garaż - 15,47 m2 oraz poddasze - 32,05 m2). Na powierzchnię 165,19m2 składa się: Parter: salon z otwartą kuchnią, przedpokój i łazien...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 988 000 PLN (12 035 zł/m2)

5
2
165.19 m2
2013
15883303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674853 15883303 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Szczecina. Wymarzona lokalizacja 250m do Filharmonii Szczecińskiej, 300m do Galerii Kaskada, 650m do Zamku Książąt Pomorskich i Opery na Zamku, 1,5km do st...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 963 zł/m2)

3
1
60.12 m2
1960
15801808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26251481 15801808 REZERWACJA DO 19.05.2026!Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina.KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części miasta (Niebuszewo - Bolinko). Nieruchomość znajduje się w wieżowcu, w oto...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (9 362 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15888331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27809947 15888331 Wyjątkowa oferta w sercu Głębokiego – zamieszkaj kilka kroków od jeziora i lasuNa sprzedaż dół domu w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Szczecina – Głębokim. To miejsce, które zachwyca spokojem, bliskością natury i niepowtarzalny...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 100 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
110 m2
1930
15883003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673204 15883003 Na sprzedaż kawalerka o pow. 24m², usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z aneksem kuchennym - ok. 17.5 m²Łazienka - ok. 3.7 m²Przejście - ok. 2.1 m²Piwnica - ok. 4m²MEDIA I OPŁATY:Czy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

259 000 PLN (10 792 zł/m2)

1
1
24 m2
1910
15883001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673198 15883001 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.3m², usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980 roku, na osiedlu Zawadzkiego. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Sypialnia z wyjściem na zabudowany balkon (ok. 21.7m²) Pokój z balkonem francuskim (ok. 7.47m²)Jadalni...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (9 541 zł/m2)

2
1
52.3 m2
1980
14822434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26460 14822434 Dwa niezależne mieszkania i hala z potencjałem w cenie poniżej kosztów budowy. Działka gratis! Na gruncie 1127m2 budynek o pow. całkowitej 700m2,użytkowej 551m2. Na parterze budynku o powierzchni 274m2 znajduje się halasala o pow.161 m2, wysokości 3,...

Szczecin (Prawobrzeże) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 120 000 PLN (1 600 zł/m2)

7
3
700 m2
1995