• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Koszalin

Znalezionych ofert: 77

15862825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27231520 15862825 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,14 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Spółdzielczej.Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ wszystkie pomieszczenia są nieprzechodnie, co zapewnia wygodę, pryw...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

289 000 PLN (6 721 zł/m2)

2
-
43 m2
1960
15894590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Duże dwupoziomowe mieszkanie. 27944638 15894590 Duże dwupoziomowe mieszkanie.Nieruchomości Apartament przedstawiają duże dwupoziomowe mieszkanie o pow. 82,89 m2 znajdujące się w Koszalinie przy ulicy Bojowników o Wolność i Demokrację.Nieruchomość składa się z mieszkania o powierzchni 82,89 m² jest...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

540 000 PLN (6 585 zł/m2)

3
1
82 m2
2000
15822119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634920 15822119 Na sprzedaż świetne dwupokojowe mieszkanie w budynku z windą !To urokliwe mieszkanie znajduje się na lubianym koszalińskim osiedlu - Przylesiu.Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze, co daje nam możliwość podziwiania pięknych widoków na panoramę mia...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (7 477 zł/m2)

2
-
44 m2
1980
15878036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27587991 15878036 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedającaSzukasz mieszkania, które ma duszę, przestrzeń i świetną lokalizację? Ta oferta to idealne połączenie klimatu kamienicy z funkcjonalnością i dużym potencjałem aranżacyj...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (6 536 zł/m2)

3
1
56.46 m2
1911
15851701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27017999 15851701 Koszalin os. Przylesie ul. Melchiora WańkowiczaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,10 m, położone na I piętrze w budynku z lat 70, wykonanym w technologii murowanej.Lokal przeszedł generalny remont. W mieszkaniu została wymieniona inst...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

370 000 PLN (8 043 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15787512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25930630 15787512 Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie po remoncie, 63,1 m2 z balkonem.Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,1 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym, dobrze docieplonym budynku przy ul. Giełdowej.Lokal po generalnym remoncie, gotowy d...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

519 000 PLN (8 238 zł/m2)

4
1
63 m2
1984
15786744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25913746 15786744 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPolecamy dwupokojowe, przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zwycięstwa.Mieszkanie do własnej aranżacji. Idealne dla indywidualistów, którzy chcą mieszkać po swojemu.Aktualnie nieruchomo...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

319 000 PLN (6 135 zł/m2)

2
1
52 m2
1956
15792723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26025854 15792723 NOWA, NIŻSZA CENA!Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku. Lokal wyróżnia się ustawnym układem pomieszczeń przy ul. Pionierów.Mieszkanie składa się z:korytarza, salonu,z osobnym wejściem do kuchni, co zapewnia wy...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (7 833 zł/m2)

3
-
42 m2
1970
15883805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675937 15883805 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,70 m, zlokalizowane w jednej z bardziej cenionych części Koszalina przy ul. Lelewela. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w zadbanym bloku z klatką schodową po remoncie...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

549 000 PLN (7 957 zł/m2)

4
1
69 m2
1985
14655478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 31359 14655478 REZERWACJANa sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 76,63 m2 znajdujące się na Osiedlu Przylesie w Koszalinie. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą:- 2 pokoje,- salon z aneksem kuchennym,...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 021 000 PLN (13 434 zł/m2)

3
-
76 m2
2019
15501384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19958198 15501384 Na sprzedaż zadbane, dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w rejonie ul. 4 Marca. Mieszkanie o powierzchni 37,2 m2 jest dwustronne, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz odpowiednią cyrkulację powietrza. Dużym atutem jest...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

325 000 PLN (8 784 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
14915983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4644184 14915983 Na sprzedaż przyjemna, niewielka kawalerka o powierzchni 16 m2. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze, niskiego bloku w okolicy Bohaterów Warszawy.Każde piętro jest zamykane na klucz, który posiadają tylko mieszkańcy wybranej kondygnacji. Mieszka...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

154 900 PLN (9 681 zł/m2)

1
-
16 m2
1970