• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Koszalin

Znalezionych ofert: 77

15887385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782743 15887385 OGŁOSZENIE O PRZETARGUWIiN-II.7740.1.2025.MM p.o. Dyrektora Wydziału Inwestycji i Nieruchomości Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Zachodniopomorskiego działając na podstawie pełnomocnictwaZarządu Województwa Zachodniopomorskiego nr 2022024 z dnia 1...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

120 000 PLN (6 122 zł/m2)

1
-
19.6 m2
-
15746412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25084435 15746412 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na parterze bloku z lat 2000.Lokal jest w bardzo dobrym stanie, umeblowany i gotowy do wprowadzenia.Układ mieszkani...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

429 000 PLN (7 662 zł/m2)

2
1
55.99 m2
2000
15863101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27238442 15863101 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaWyjątkowa przestrzeń z ogromnym potencjałem: kawalerka, która inspiruje.Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,28 m² znajdujące się w bloku przy ul. Budownic...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (6 339 zł/m2)

1
1
39.28 m2
1970
15886202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27750308 15886202 Dwupokojowe 52,7m2 ścisłe centrum wszędzie blisko ul Zwycięstwa przy Ratuszu 1rwsze piętro dostępne od zaraz wyremontowane kontakt 602783051 TadeuszKontakt: Tadeusz Walendzik tel: [email protected] wysłana z programu dla biur nieruchomości A...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

385 000 PLN (7 306 zł/m2)

2
-
52.7 m2
1960
15866168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27313711 15866168 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni ok. 20 m², który dzięki swojemu układowi sprawdzi się idealnie jako inwestycja pod wynajem lub jako własna pr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

199 000 PLN (9 980 zł/m2)

1
1
19.94 m2
2021
15784698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25860571 15784698 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Koszalina przy ul. Józefa PiłsudskiegoJeśli szukasz miejsca, które od progu wita ciepłem, przestrzenią i spokojem – ta oferta j...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

549 000 PLN (6 714 zł/m2)

4
1
81.77 m2
1985
15856401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27089305 15856401 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,8 m², położone na parterze kamienicy przy ul. Heleny Modrzejewskiej 43. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lo...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (4 878 zł/m2)

3
-
81.8 m2
1910
15067076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 8768126 15067076 Atrakcyjna oferta!Na sprzedaż 6 pokojowe mieszkanie z aktualną umową najmu. W każdym pokoju możliwe jest zakwaterowanie 2 osób. Mieszkanie słoneczne, posiada dużą, w pełni wyposażoną kuchnię, 2 łazienki oraz duży taras.Zlokalizowane w centrum miasta,...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

550 000 PLN (6 403 zł/m2)

6
2
85.9 m2
1935
15806998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26357807 15806998 Jasna i przytulna kawalerka z balkonem na Przylesiu – Gałczyńskiego!Przedstawiamy świetnie zlokalizowane, w pełni umeblowane 1-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na czwartym piętrze w bloku, położonym w rejonie z pełną infrastrukturą, przy ul. Gałcz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

214 000 PLN (7 643 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15594983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22063292 15594983 Duża kawalerka z loggią na śródmieściu – Koszalin, ul. Zakole!Prezentujemy dochodową inwestycję zlokalizowaną na zacisznym osiedlu, jednak w pobliżu centrum, przy ul. Zakole w Koszalinie!!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW !!!Unikalna, dwustronna ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

229 000 PLN (7 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2005
15812186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26468371 15812186 Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość położoną w Koszalinie przy ulicy Generała Józefa Hallera, na osiedlu Patio Apartaments, na drugim piętrze w budynku z windą. To idealna oferta, dla osób poszukujących gotowego do wprowadzenia mieszkania...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

479 999 PLN (10 219 zł/m2)

2
1
46.97 m2
2023
15755977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25241065 15755977 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zlokalizowane na ostatnim piętrze w spokojnej części osiedla Morskiego. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2018 roku, obejmujący: całkowitą wymianę ins...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

459 000 PLN (6 331 zł/m2)

4
1
72.5 m2
1989