• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 183

15320845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15704213 15320845 Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w centrum Szczecin!Ta doskonale usytuowana nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od Bramy Portowej, 350-800 metrów od Wydziałów ZUTu oraz 850 metrów od Kaskady, co czyni ją idealną propozycją dla tyc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

610 000 PLN (6 893 zł/m2)

3
1
88.5 m2
1938
15884969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27715058 15884969 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina – przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin.To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej mieszkania w ś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (10 985 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1970
15884889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714094 15884889 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina – przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin.To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej mieszkania w ś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (10 985 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1970
15883572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675263 15883572 Na sprzedaż 3 pokojowe ustawne mieszkanie o powierzchni 87 m2 , I piętro w kamienicy przy ul. Kś. Bogusława . Pokoje o powierzchniach 18, 24 i 29 m2, obszerny przedpokój, łazienka z wc, kuchnia . Na podłogach w pokojach panele, w przedpokoju, kuchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (7 701 zł/m2)

3
-
87 m2
1934
15792026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26003428 15792026 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, łazienka.Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście, powierzchnia 32,11m². Mieszkanie będzie wykończone pod klucz.Salo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 320 PLN (12 004 zł/m2)

1
1
32.1 m2
2026
15884505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704718 15884505 Przestronne i ustawne mieszkanie w zadbanej kamienicy, o powierzchni 100,17m2. Lokal składa się z 4 pokoi, samodzielnej kuchni z oknem, spiżarni, łazienki, duży korytarz. W księdze wieczystej są wpisane 3 pokoje, czwarty pokój to tzw. służbówka. Z sa...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

640 000 PLN (6 389 zł/m2)

3
1
100.17 m2
1930
15758859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25331892 15758859 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Kilka mieszkań o powierzchni od 32,1m² do 35,91m² Mieszkania dwupokojowe i kawalerki, wykończone pod klucz. Przedsięwzięcie realizowane w f...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

436 000 PLN (12 141 zł/m2)

2
1
35.91 m2
2026
15753268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25194352 15753268 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście, powierzchnia 32,11m². Mieszkanie będzie wykończone pod ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 320 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
32.11 m2
2026
15883345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674895 15883345 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na Odrę – Łasztownia.Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku z windą, na prestiżowej szczecińskiej Łasztowni. Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (16 021 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15824098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671148 15824098 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem- sercu miasta.Miejsce idealne na inwestycje. Przyszła wizytówka miasta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15897117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995123 15897117 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,80m2 położone na trzecim piętrze w niskim i ocieplonym budynku przy ulicy Odzieżowej. To właśnie lokalizacja mieszkania jest niewątpliwie największy atutem oferty !!! Jest to ta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (11 861 zł/m2)

3
-
54.8 m2
1967
15895979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964697 15895979 Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w zacisznej oficynie na 2. piętrze po generalnym remoncie, składające się z:- salonu przechodniego ok. 19 m2- oddzielnego pokoju ok. 12 m2- jasnej, oddzielnej kuchni z wejściem z salonu,- łazienki w estetycznych kaflac...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

375 000 PLN (8 824 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1930