• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 183

15812934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26549443 15812934 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina – obok Galaxy i Hanzy 460 000 złNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w ścisłym centrum Szczecina, tuż obok CH Galaxy i Hanza Tower. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z ogr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (10 372 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1962
15791353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25989884 15791353 Oferuję mieszkanie do sprzedaży w kamienicy w ścisłym centrum - okolice Kaskady idealnie nadające się na gabinety, biura, a także dla rodziny. Doskonała lokalizacja to niewątpliwy atut tej nieruchomości. • Powierzchnia: 105 metrów kwadratowych • Lic...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

800 000 PLN (7 619 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15883669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675390 15883669 W samym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z charakterystycznej czerwonej cegły, znajduje się mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalny układ i ogromny potencjał aranża...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (7 207 zł/m2)

2
1
62.3 m2
1905
15896732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27988039 15896732 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 124 m², zlokalizowane przy jednej z bardziej atrakcyjnych ulic, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni, terenów zielonych oraz licznych lokali gastronomicznych. To idealna propozycja dla osób ce...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (7 984 zł/m2)

4
1
124 m2
1927
15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15883510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675192 15883510 Zamieszkaj w sercu Szczecina – ok. 60 m² przy ul. Ofiar Oświęcimia (Śródmieście) Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w centrum z funkcjonalnym układem? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób ceniących świetną lokalizację i dostęp do ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
60.04 m2
1901
15883501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675174 15883501 Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie ogródek piwnicaLokalizacja: Szczecin, ul. Strzeleckamieszkanie o powierzchni całkowitej 47,82 m2 Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie w niskim bloku, położone w spokojnej okolicy Szczecina.Lokal ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

3
-
30.58 m2
1930
15377296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 17164144 15377296 Oferujemy gotowy pakiet inwestycyjny - doskonałą okazję w sercu Szczecina, przy centrum miasta.Nasz gotowiec inwestycyjny to przestronne mieszkanie idealne pod wynajem, zapewniające stabilny przychód na poziomie 8500 zł miesięcznie. To mieszkanie inw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (5 435 zł/m2)

7
2
115 m2
1930
15883528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675217 15883528 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni; nad brzegiem rzeki. Miejsce tętniące życiem, nowy punkt na kulturalno- tu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (18 651 zł/m2)

2
1
38.55 m2
2025
15891337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894904 15891337 Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina. To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (8 959 zł/m2)

3
-
65.3 m2
1960
15896239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973580 15896239 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem francuskim położone na 7 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Możliwość zakupu również przez osoby spoza...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 999 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15799429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26186700 15799429 Przedstawiam propozycję ciekawej nieruchomości na osiedlu Drzetowo-Grabowo. Położenie w niedalekiej odległości od przepięknej wizytówki Szczecina czyli Wałów Chrobrego i promenady nad Odrą. Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy od frontu na wysokim ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (6 234 zł/m2)

3
1
77 m2
1930