• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 183

15883464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675222 15883464 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina.Mieszkanie położone jest na 7 piętrze ocieplonego wieżowca z 1985 roku. Na powierzchnię około 37 m2 składają się:- salon o pow około 16 m2- sypialni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 900 PLN (10 808 zł/m2)

2
1
37 m2
1985
15887982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27798688 15887982 W sprzedaży oferuję mieszkanie w którego w skład wchodzi:-3 pokoje;-salon z wyjściem balkonem;-kuchnia;-przedpokój;-łazienka;Do mieszkania przynależy piwnica.Opłata za czynsz wynosi 460 zł przy 1 osobie.Opłata za gaz według zużycia.Opłata za prąd wed...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 796 zł/m2)

4
1
117.57 m2
1930
15882785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673358 15882785 Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze wysokiego budynku.FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do Unii Europejskiej.Na powierzchnię 18,6m2 składają się:- pok...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

229 000 PLN (12 312 zł/m2)

1
1
18.6 m2
1975
15883057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673608 15883057 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,95 m² usytuowane na 2 piętrze bloku w samym sercu Szczecina.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Pokój z wyjściem na balkon o pow. ok. 15,47 m2Pokój o pow. ok. 13,59 m²Łazienka z prysznicem o pow. ok. 2,73 m²Kuchnia widna ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (12 036 zł/m2)

2
1
43.95 m2
1975
15781196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25823117 15781196 Na sprzedaż! Apartament o powierzchni 34,18 m2 zlokalizowany na 4 piętrze budynku Hanza Tower Luxury w Szczecinie:- hol 4,12 m2,- pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,63 m2,- łazienka 3,43 m2,- loggia 5,88 m2. W pełni wyposażony apartament - aktualne...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

597 000 PLN (17 466 zł/m2)

1
1
34.18 m2
2020
15776709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716241 15776709 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15776699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716220 15776699 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15883504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675177 15883504 Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych.NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. użytkowej 65,84 m2 składa się z:- dużego i ustawnego salonu (26,35...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 000 PLN (8 187 zł/m2)

2
1
65.84 m2
1920
15792040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26004315 15792040 Na sprzedaż ładna kawalerka położona w samym Centrum Szczecina przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2020 roku i ma powierzchnię 26m2. Świetna lokalizacja blisko Centrum i komunikacji miejskiej. W bliskiej odległoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

285 000 PLN (10 962 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
14885686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 4006355 14885686 Nowa cena !!! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (pierwotnie trzy pokoje) o powierzchni użytkowej 67,20m2 położone na trzecim piętrze w stylowej kamienicy u zbiegu ulicy 3 Maja i ulicy Gabriela Narutowicza. Niewątpliwym atutem nieruchom...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (6 994 zł/m2)

4
1
67.2 m2
1900
15839700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26757703 15839700 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15883710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675429 15883710 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930