• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 502

15715813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24501614 15715813 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bydynku.W skład mieszkania wchodzą :- salon a aneksem kuchennym,- pokój, - łazienka z toaletą,- korytarz,- taras ogródek (33 m2)W pokojach na podłogach deski z drewna, ściany gładz...

Szczecin (Dąbie), Szybowcowa

535 000 PLN (12 456 zł/m2)

2
1
42.95 m2
2019
15817907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26596089 15817907 Apartament nad morzem Tu cisza, komfort i morze spotykają się w jednym miejscu. Poranna kawa na balkonie, kiedy w tle słychać szum fal, a powietrze pachnie jodem to idealne warunki do odpoczynku Ten apartament to idealna propozycja dla osób, które s...

Kołobrzeg, Wydmowa

1 050 000 PLN (27 632 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15726915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24708327 15726915 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina.OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,3 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 4,64 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 326 100 PLN (17 800 zł/m2)

3
1
74.5 m2
2025
15763291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25420841 15763291 Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze kamienicy w dzielnicy Żelechowa na ul. RobotniczejMieszkanie o powierzchni 49,49 m2 składa się z:- 2 pokoi (w tym sypialnia z garderobą)- kuchni w formie aneksu- przedpokoju,- łaz...

Szczecin (Żelechowa), Robotnicza

459 000 PLN (9 275 zł/m2)

2
1
49.49 m2
1950
15704081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24256255 15704081 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,15 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 9 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 23...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

927 775 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
50.15 m2
2025
15827735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26592242 15827735 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, (obecnie po remoncie 4 pokojowego) zlokalizowanego na oś. Słonecznym w Szczecinie.Mieszkanie położone jest na 12 piętrze ocieplonego wieżowca z 1982 roku. Na powierzchnię około 77 m2 s...

Szczecin (Słoneczne), Aleksandra Kostki Napierskiego

689 900 PLN (8 948 zł/m2)

3
1
77.1 m2
1982
15814741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27691528 15814741 Kawalerka 29 m² – ul. Kujawska Na sprzedaż kawalerka 29 m² na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą w dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju, widnej kuchni i łazienki z prysznicem. Wymaga odświeżenia lub lekkiego remontu, dzię...

Szczecin (Centrum), Kujawska

315 000 PLN (10 862 zł/m2)

1
1
29 m2
1980
15827105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626877 15827105 Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu w ścisłym Centrum Szczecina, ale położone w cichej oficynie. Idealna propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania lub dla inwestora pod wynajem. W pobliżu są liczne przystanki tramwajowe i...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

320 000 PLN (10 082 zł/m2)

2
1
31.74 m2
1900
15726912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24708333 15726912 W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina OPIS MIESZKANIA: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,15 m2, z wyjściem na balkon o powierzchni 4,75 m2. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

827 475 PLN (16 500 zł/m2)

2
1
50.15 m2
2025
15794790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26080838 15794790 KOMFORT I INWESTYCJAApartament z ogrodem - około 300 m od morza Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem i widokiem na zieleń, położony w eleganckim budynku zaledwie kilka minut spacerem od morza.To idealna propozycja zarówno do wygodnego zamieszkani...

Międzywodzie, Westerplatte

748 000 PLN (17 070 zł/m2)

2
1
43.82 m2
2014
15814843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626817 15814843 Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Szczecina – mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem!Marzysz o nieruchomości, która praktycznie sama się wynajmuje i przynosi stabilny, wysoki zysk? Szukasz apartamentu w absolutnie topowej lokalizacji, gdzie na...

Szczecin (Centrum), Małopolska

440 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1970
15826833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26626846 15826833 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT CAŁOROCZNY Z WIDOKIEM NA MORZE, TARASEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Sprzedam apartament o pow. użytkowej 31,39m2. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym, komfortowym apartamentowcu z 2019r z windą ...

Dziwnów, Kaprala Koniecznego

1 000 000 PLN (31 847 zł/m2)

1
1
31.4 m2
2019