• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 500

15808428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26391755 15808428 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania w kamienicy Nad Odrą (Stołczyn) z bardzo dużym potencjałem. Kilka lat temu wymieniona została instalacja elektryczna i hydraulika, łazienka i kuchnia także są po remoncie. Okna PCV w b...

Szczecin (Stołczyn), Nad Odrą

319 000 PLN (4 832 zł/m2)

3
1
66.02 m2
1930
15709126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24349130 15709126 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 76,15 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecina.Najważniejsze atuty:Doskonała lokalizacja: Mieszkanie usytuowane jest w centrum mia...

Szczecin (Śródmieście), 5 Lipca

950 000 PLN (12 475 zł/m2)

3
2
76.15 m2
2022
15824098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671148 15824098 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem- sercu miasta.Miejsce idealne na inwestycje. Przyszła wizytówka miasta...

Szczecin (Śródmieście), Celna

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15629451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22827882 15629451 Apartament przy porcie w Kołobrzegu gotowy do wynajmu lub zamieszkania.Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 34,62 m², zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu Kołobrzeskiego. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2015 roku, na ...

Kołobrzeg, Portowa

679 000 PLN (19 613 zł/m2)

2
1
34.62 m2
2013
15534001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20686275 15534001 Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości.Znajduje się ono na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku apartamentowego tu...

Szczecin (Centrum), Szarotki

559 000 PLN (15 141 zł/m2)

2
1
36.92 m2
2023
15706444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24301544 15706444 Przestronne mieszkanie o powierzchni 103,6 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w doskonałej, atrakcyjnej lokalizacji – idealnej dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i bliskość miejskich udogodnień.Mieszkanie składa się z trzech dużych, jasnych ...

Szczecin (Śródmieście), Bolesława Krzywoustego

749 000 PLN (7 230 zł/m2)

3
1
103.6 m2
1939
15806539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26341198 15806539 PILNIE DO SPRZEDAŻY - Przestronne mieszkanie dla rodziny na os. Bukowym!Cena do negocjacji.Nieruchomość o powierzchni 74m2, na którą składają się :- 4 pokoje- łazienka- toaleta- kuchnia- balkonObecny czynsz wynosi ok. 1030 zł. Mieszkanie z pełną form...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Fioletowa

599 000 PLN (8 095 zł/m2)

4
1
74 m2
1992
15771114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25570125 15771114 Prezentujemy Państwu na sprzedaż pięknie wykończone, 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 49 m2, usytuowane na 8 piętrze Hanza Tower w Szczecinie.Na powierzchnię nieruchomości składa się przestrzenny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysz...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

1 029 000 PLN (21 052 zł/m2)

2
1
48.88 m2
2020
15765359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25469977 15765359 Kawalerka o powierzchni 34 m2II w Rurzycy, w stanie developerskim. Blisko las, blisko do S3, niedaleko Kliniska, w budynku z 2009 roku . Budynek jednopiętrowy z użytkowym poddaszem.Wybudowany z bloczków keramzytowych,ocieplony, podgrzewacze wody, ma...

Rurzyca (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

337 824 PLN (9 936 zł/m2)

1
1
34 m2
2009
15707012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24311315 15707012 Na sprzedaż mieszkanie położone w wyremontowanej kamienicy w centrum Świnoujścia, przy placu Słowiańskim. Nieruchomość, wcześniej funkcjonująca jako kawalerka, została przedzielona ścianką działową tworząc dodatkowy pokój wykorzystywany jako dodatkow...

Świnoujście, pl. Słowiański

389 000 PLN (12 488 zł/m2)

2
1
31.15 m2
1950
15772549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25613041 15772549 Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w domu czterorodzinnym. Mieszkanie z ogrodem, piwnicą oraz strychem do dyspozycji. Lokalizacja: Nieruchomość położona w Szczecin - Pogodno, w bardzo spokojnej okolicy z szybkim dojaz...

Szczecin (Pogodno), Aleja Wojska Polskiego

475 000 PLN (8 078 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
15720045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24581641 15720045 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament położony w pierwszej linii zabudowy nad Odrą, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina. Mieszkanie zachwyca zarówno lokalizacją, jak i standardem wykońc...

Szczecin (Centrum), Celna

1 170 000 PLN (24 049 zł/m2)

2
1
48.65 m2
2025