• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 500

15710057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24369590 15710057 Na sprzedaż ekskluzywny, klimatyzowany apartament w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum SzczecinaŚwietna propozycja na własne cele mieszkaniowe jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej lokaty kapitału i źródeł stałego, pewnego zysku.Aparta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

665 000 PLN (21 528 zł/m2)

1
1
30.89 m2
2022
15775928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25690152 15775928 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,86 m², położone na parterze w jednopiętrowym budynku w miejscowości Casekow (Niemcy), zaledwie 20 km od Gryfina i 30 km od Szczecina. Mieszkanie wymaga remontu, co pozwala na dowolną aranżację wnętrza według wł...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

199 000 PLN (3 381 zł/m2)

3
1
58.86 m2
1964
15742749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24998150 15742749 Świetna oferta ! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta.Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 44 m2, usytuowanego na parterze niskiego bloku z windą. Na powierzchnię 4...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

352 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
44 m2
2026
15802680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26272885 15802680 Świetna oferta ! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie powstałe w 2010 roku z adaptacji poddasza .Nieruchomość położona w samym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego, niedaleko centrum handlowego Galaxy. Na powierzchnię 67,78 m2 składają się:- Salon z an...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (8 099 zł/m2)

3
1
67.79 m2
1897
15742778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24998151 15742778 Świetna oferta ! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta.Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44, 20 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą. Na powierzchnię ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

331 500 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
44.2 m2
2027
15723999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24649924 15723999 Dwupokojowe mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie pętli Pomorzany. Składa się z dwóch przechodnich pokoi, przedpokoju oraz kuchni z której wydzielona jest łazienka łazienka ujawniona w KW. W mieszkaniu nowe ogrzewanie gazowe. Czynsz 232 zł+ ...

Szczecin (Pomorzany), Budziszyńska

340 000 PLN (8 464 zł/m2)

2
1
40.17 m2
1946
15823640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621361 15823640 Mieszkanie w super lokalizacji w samym sercu Szczecina.pow - 27,2 mpiętro -4Adaptacja poddaszaOddanie do użytku w -2026 rokuMieszkanie w bliskiej odległości do szkól, przedszkoli, przystanków, galerii handlowych i wszelakiego rodzaju rozrywki bary dy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

336 400 PLN (12 368 zł/m2)

1
1
27.2 m2
-
15823644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619903 15823644 Mieszkanie dwupokojowe w śródmieściu w super lokalizacji pow - 33,85 mKorytarz-4,22Łazienka-3,85Sypialnia-7,08Pokoj z aneksem-18,7piętro -4Adaptacja poddaszaOddanie do użytku w 2026rMieszkanie w bliskiej odległości od szkól,przystanków galerii handlo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

414 999 PLN (12 260 zł/m2)

2
1
33.85 m2
2026
15787544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25930780 15787544 Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka.Oferta na Wyłączność.Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Ogrzewanie miejskie...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (9 287 zł/m2)

3
1
73.22 m2
1994
15705534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24281005 15705534 Przedstawiamy do sprzedaży ofertę mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 300m od Placu Kościuszki, 500m od Bramy Portowej, w otoczeniu sklepów, restauracji. Doskonałe połączenie środkami komunikacji miejskiej, zaró...

Szczecin (Centrum), bł. Królowej Jadwigi

520 000 PLN (7 082 zł/m2)

3
1
73.43 m2
1930
15823234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26615997 15823234 Prestigowy adres w samym sercu Szczecina – odrestaurowana przedwojenna kamienica, zaledwie 4–6 minut spacerem od Placu Zwycięstwa i Bramy Portowej.Do sprzedaży wyjątkowo dobrze usytuowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,36 m², położone w autent...

Szczecin (Śródmieście), Bogurodzicy

430 000 PLN (8 712 zł/m2)

1
1
49.36 m2
1901
15353156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16621337 15353156 Na sprzedaż! 2 poziomowe mieszkanie w Goleniowie! zlokalizowane na 3 piętrze w wielorodzinnym bloku. piętro A- przestronny salon z aneksem kuchennym, - przedpokój, - wc. piętro B- 2 sypialnie,- łazienka, - garderoba, - przedpokój. Mieszkanie urządzon...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

790 000 PLN (9 294 zł/m2)

3
1
85 m2
2008