• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 485

15819118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591036 15819118 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z garażem, w nowym budownictwie w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty! Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny znajdujący się na osiedlu Ga...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

929 000 PLN (12 027 zł/m2)

3
1
77.24 m2
2010
15797949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26160388 15797949 Oferujemy Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o ponadstandardowej wysokości pomieszczeń, zlokalizowane w sercu najbardziej reprezentacyjnej części Szczecina – przy Wałach Chrobrego.Lokalizacja, która inspiruje: Zaledwie kilka kroków dzieli Pańs...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

825 000 PLN (8 358 zł/m2)

4
1
98.71 m2
1930
15709154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24350135 15709154 Mieszkanie bezczynszowe na sprzedaż w Maszewie Na sprzedaż: Bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym Centrum Maszewa.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego, przytulnego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Maszew...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
1
36 m2
1937
15533633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20676675 15533633 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego, przestronnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Bukowym.Niski budynek (4 piętrowy) z 1995 roku, czwarte piętro. Klatka schodowa, szeroka i zadbana...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 149 000 PLN (7 447 zł/m2)

6
2
154.3 m2
1995
15883702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675421 15883702 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy o powierzchni 42,5 m², położone na parterze niskiego budynku z cegły z 2005 roku (budynek po odświeżeniu elewacji). To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję.Mieszkanie je...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2005
15883348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674898 15883348 Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem położone w samym sercu Szczecina w budynku z 1998 roku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta, a jednocześnie cenią przestrzeń, światło i widok.FORMA WŁASNOŚCI:...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

515 000 PLN (9 497 zł/m2)

2
1
54.23 m2
1998
15760023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25349349 15760023 Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na parterze na osiedlu Majowym.Idealna oferta dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko- sklepy, szkoły czy przedszkola.Na powierzchnię 63,6 mkw. składają się:- salo...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 418 zł/m2)

3
1
63.6 m2
1980
15883626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675345 15883626 Mieszkanie 3 pok położone w kamienicy na III piętrze ( nie ostatnim) o powierzchni 67,95 m2. Pokoje rozkładowe o powierzchni 25,20 i 10 m2. Mieszkanie jest wysokie. Okna PCV, na podłogach jest parkiet, w kuchni wykładzina PCV. Ogrzewanie z sieci miej...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (5 666 zł/m2)

3
1
67.95 m2
1950
15883450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675176 15883450 Klimatyczne mieszkanie w domu dwurodzinnym – Głębokie, blisko jeziora i lasu.Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 93,33 m² (możliwość adaptacji piwnicy, wtedy 180m²), stanowiąca połowę domu z lat 30-tych, położona w prestiżowej i zielonej dzielnicy G...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 000 PLN (15 536 zł/m2)

3
2
93.33 m2
1930
15882605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671253 15882605 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe na Mierzynie 52 m² ul. TopolowaNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w spokojnej części Mierzyna przy ul. Topolowej. Lokal znajduje się na poddaszu kameralnego budynku i d...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

399 000 PLN (7 673 zł/m2)

3
-
52 m2
2000
15883299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674849 15883299 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bardzo blisko centrum. Tylko 8-10 minut tramwajem na Bramę Portową.Na 68,33 mkw. składa się:- sypialni z dużą szafą,- salonu z kominkiem,- dużego pokoju, obecnie jadalni,- kuchni z nowymi meblami w zabu...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (8 766 zł/m2)

3
1
68.33 m2
1930
15883288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674838 15883288 Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina – idealne pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze w sercu Szczecina. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem, szczególnie dla studentów.Infor...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

398 000 PLN (8 637 zł/m2)

2
1
46.08 m2
1910