• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 486

15709154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24350135 15709154 Mieszkanie bezczynszowe na sprzedaż w Maszewie Na sprzedaż: Bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym Centrum Maszewa.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego, przytulnego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Maszew...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
1
36 m2
1937
15533633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20676675 15533633 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego, przestronnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Bukowym.Niski budynek (4 piętrowy) z 1995 roku, czwarte piętro. Klatka schodowa, szeroka i zadbana...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 149 000 PLN (7 447 zł/m2)

6
2
154.3 m2
1995
15883702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675421 15883702 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy o powierzchni 42,5 m², położone na parterze niskiego budynku z cegły z 2005 roku (budynek po odświeżeniu elewacji). To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję.Mieszkanie je...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2005
15883348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674898 15883348 Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem położone w samym sercu Szczecina w budynku z 1998 roku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta, a jednocześnie cenią przestrzeń, światło i widok.FORMA WŁASNOŚCI:...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

515 000 PLN (9 497 zł/m2)

2
1
54.23 m2
1998
15760023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25349349 15760023 Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na parterze na osiedlu Majowym.Idealna oferta dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko- sklepy, szkoły czy przedszkola.Na powierzchnię 63,6 mkw. składają się:- salo...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 418 zł/m2)

3
1
63.6 m2
1980
15883626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675345 15883626 Mieszkanie 3 pok położone w kamienicy na III piętrze ( nie ostatnim) o powierzchni 67,95 m2. Pokoje rozkładowe o powierzchni 25,20 i 10 m2. Mieszkanie jest wysokie. Okna PCV, na podłogach jest parkiet, w kuchni wykładzina PCV. Ogrzewanie z sieci miej...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (5 666 zł/m2)

3
1
67.95 m2
1950
15883450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675176 15883450 Klimatyczne mieszkanie w domu dwurodzinnym – Głębokie, blisko jeziora i lasu.Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 93,33 m² (możliwość adaptacji piwnicy, wtedy 180m²), stanowiąca połowę domu z lat 30-tych, położona w prestiżowej i zielonej dzielnicy G...

Szczecin (Głębokie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 000 PLN (15 536 zł/m2)

3
2
93.33 m2
1930
15883299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674849 15883299 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bardzo blisko centrum. Tylko 8-10 minut tramwajem na Bramę Portową.Na 68,33 mkw. składa się:- sypialni z dużą szafą,- salonu z kominkiem,- dużego pokoju, obecnie jadalni,- kuchni z nowymi meblami w zabu...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (8 766 zł/m2)

3
1
68.33 m2
1930
15883288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674838 15883288 Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina – idealne pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze w sercu Szczecina. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem, szczególnie dla studentów.Infor...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

398 000 PLN (8 637 zł/m2)

2
1
46.08 m2
1910
15231358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe o pow. 91,21 m2 w kamienicy, Kołobrzeg, 400 m do plaży ul. Jedności Narodowej 13376108 15231358 Mieszkanie w kamienicy położone Kołobrzegu - ul. Jedności Narodowej, w niedalekiej odleglości do plaży. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, dwustronne, słoneczne. Składające się z 5 pokoi, widnej kuchni z balkonem, spiżarni, łazienki z wc, przedp...

Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej 29

650 000 PLN (7 126 zł/m2)

5
1
91.21 m2
1950
15200609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe o pow. 91,21 m2 w kamienicy, Kołobrzeg, 400 m do plaży 12442903 15200609 Mieszkanie w kamienicy położone Kołobrzegu, w niedalekiej odleglości do plaży. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, dwustronne, słoneczne. Składające się z 5 pokoi, widnej kuchni z balkonem, spiżarni, łazienki z wc, przedpokoju oraz pomieszczeń pr...

Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej

650 000 PLN (7 126 zł/m2)

5
1
91.21 m2
1950
15854222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok. z balkonem, wieżowiec centrum Kołobrzeg 27071830 15854222 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m², zlokalizowane w centrum Kołobrzeg przy ul. Budowlanej, położone na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, około 200 metrów od Ra...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Budowlana 9

450 000 PLN (7 453 zł/m2)

3
1
60.38 m2
1980