• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 130

15857546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27124030 15857546 Stargard Starówka 2 pokoje 32,5 m² 1 piętro balkon francuskiNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5 m², położone na 1 piętrze w budynku zlokalizowanym na stargardzkiej Starówce.To propozycja dla osób szukających mieszkania w bardzo d...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

276 000 PLN (8 625 zł/m2)

2
1
32 m2
1975
15868259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27369881 15868259 Parter 3 pokoje 53,71 m² balkon z widokiem na zieleń piwnica niski czynsz dostępne od rękiNa sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,71 m² w Stargardzie (Starówka). Świetna lokalizacja wszędzie blisko: sklepy, punkty usługowe, komunikac...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

390 000 PLN (7 358 zł/m2)

3
1
53 m2
1968
15865421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300228 15865421 2 pokoje w centrum Stargardu 2 piętro wyposażenie w cenie miejsce parkingoweNa sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone w centrum Stargardu. Lokal znajduje się na 2. piętrze i ma powierzchnię 50,96 m², z czego 4,59 m² stanowi ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

390 000 PLN (8 478 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15888368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27810888 15888368 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego parterowego o powierzchni 97 m2 w Strachocinie. Działka o powierzchni 1025 m2. Dom sprzedawany w standardzie deweloperskim. Planowany termin ukończenia inwestycji: czerwiec 2026r. Układ pom...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

779 000 PLN (8 031 zł/m2)

4
1
97 m2
2026
15561900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21366527 15561900 GOTOWIEC INWESTYCYJNY-GOTOWE KWATERY PRACOWNICZE!! Świetna oferta ! Na sprzedaż działający biznes . Kwatery pracownicze mieszczące się w Stargardzie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, Obiekt składa się z 11 osobnych pokoi.- 6 pokoi o powierzchni 4...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

2 500 000 PLN (5 040 zł/m2)

12
8
496 m2
2001
15886482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27758526 15886482 Na sprzedaż niepowtarzalny dom, który od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i harmonii. Wybudowany w 1975 roku z myślą o rodzinie i codziennym komforcie, przez lata był pielęgnowany z ogromną dbałością – to miejsce, w którym naprawdę czuć histori...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 150 000 PLN (4 259 zł/m2)

6
3
270 m2
1975
15882778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673343 15882778 Nowoczesne 3 pokoje w sercu Stargardu gotowe do zamieszkania os. Starco Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o po...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

599 000 PLN (11 546 zł/m2)

3
1
51.88 m2
2024
15883542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675231 15883542 Dwupoziomowe mieszkanie 88,20 m² balkon nowe budownictwo ul. Pierwszej Brygady, Stargard Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i komfort podobny do domu, a jednocześnie pozwala cieszyć się wygodą życia w mieście? Ta oferta może być i...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

699 000 PLN (7 925 zł/m2)

3
2
88.2 m2
2023
15882947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27673374 15882947 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana w Stargardzie przy ul. Wojska Polskiego, jednej z głównych i najbardziej rozpoznawalnych ulic miasta. Nieruchomość idealnie nadaje się pod zabudowę wielorodzinną z przeznaczeniem na mieszkania...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

799 000 PLN

-
-
1806 m2
-
15831337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26691894 15831337 Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Ogrody Łukasiewicza 76,6 m² Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie położone na nowym, cenionym osiedlu Ogrody Łukasiewicza w Stargardzie. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

780 000 PLN (10 183 zł/m2)

4
1
76.6 m2
2025
15882986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673452 15882986 Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla osób ceniących wygodę oraz spokojną okolicę.ZAPRASZAM DO REZERWACJI KOLEJNEGO ETAPU! TERMIN WIOSNA 2027 Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim o powierzchni 122,5 m2 - powierzch...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

799 000 PLN (6 522 zł/m2)

5
2
122.5 m2
2025
15802373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26264155 15802373 Do wynajęcia mieszkanie 4pokojowe o powierzchni 102 m2 położone przy ul. Bydgoskiej w Stargardzie!!!W skład lokalu wchodzą:- umeblowany salon - 3 niezależne pokoje ( w pełni wyposażone )- łazienka z wanną oraz pralką- wyposażona kuchnia (sprzęt AGD,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

3 000 PLN (29 zł/m2)

4
-
102 m2
1970