• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 130

15763567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25429749 15763567 Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 120,47 m², położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Stargardu.Lokal dotychczas pełnił funkcję salonu kosmetyczno-fryzjerskiego, dzięki czemu świetnie nadaje się zarówno na cele mieszka...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

635 000 PLN (5 273 zł/m2)

4
1
120.42 m2
1940
15823529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26620728 15823529 Na sprzedaż bardzo słoneczna kawalerka położona w atrakcyjnej lokalizacji na Starym Mieście.Mieszkanie doskonale doświetlone, z dużym potencjałem aranżacyjnym.Nieruchomość ma powierzchnie 26m2 i składa się z:- dużego pokoju z wnęką na łóżko z balkone...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

220 000 PLN (8 462 zł/m2)

1
1
26 m2
1976
15831067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26685962 15831067 Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku. Gotowe do zamieszkania - nie wymaga nakładów finansowych. Układ mieszkania:• salon jasny i przestronny, idealny do codziennego wypoczynku• o...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

425 000 PLN (8 164 zł/m2)

2
1
52.06 m2
-
15734578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24836152 15734578 54,61 m² 1 piętro kameralny, 2-piętrowy budynek gotowe do wprowadzeniaSzukasz mieszkania, do którego wejdziesz i od razu poczujesz: to jest moje miejsce?Tu nie ma remontów, kurzu i niekończących się decyzji.Jest za to spokój, światło i przestrzeń,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

355 000 PLN (6 574 zł/m2)

2
1
54 m2
1974
15657832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23430493 15657832 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, wykończony w 2024 roku z wysokiej jakości materiałów. To doskonała propozycja dla osób, które cenią komfort, jasne wnętrza i przemyślane rozwiązania na co dzień. Dom jest gotowy do zamieszkania wystarczy wnieść...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

939 000 PLN (6 260 zł/m2)

4
2
150 m2
2024
15870751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27438610 15870751 Przestronne i jasne mieszkanie w sercu Stargardu.Na sprzedaż wyjątkowe, niezwykle słoneczne mieszkanie położone przy ul. Piłsudskiego w ścisłym centrum Stargardu. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl życia w przestronnych wnętrzach....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

430 000 PLN (4 943 zł/m2)

1
-
87 m2
1985
15830041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26660340 15830041 2 pokoje 54,93 m² centrum Stargardu gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 1 piętrze kameralnego, monitorowanego budynku z 2009 roku.Powierzchnia:mieszk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

479 000 PLN (8 870 zł/m2)

2
1
54 m2
2009
15871467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470160 15871467 Funkcjonalne 3 pokoje na os. Chopina Potencjał i SpokójSzukasz bazy pod własną aranżację w doskonałym punkcie miasta? Prezentujemy mieszkanie położone na popularnym Osiedlu Chopina. Lokal jest opróżniony i przygotowany do wejścia lub remontu według ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

480 000 PLN (7 742 zł/m2)

3
1
62 m2
1988
15853341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27047832 15853341 240 m² dom do wykończenia garaż 2-stanowiskowy z kanałem 5 min do centrumNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 240 m², położony w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, z szybkim dostępem do centrum (ok. 5 minut spacerem).Nierucho...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

550 000 PLN (2 292 zł/m2)

6
3
240 m2
1984
15833697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26833181 15833697 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pyrzyckim w Stargard idealne dla osób, które szukają światła, prywatności i codziennego komfortu.Mieszkanie jest dwustronne i niezwykle słoneczne poranki zaczynasz w naturalnym świetl...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

420 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15833699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26846673 15833699 Na sprzedaż zadbane, w pełni wyposażone mieszkanie położone w ścisłym centrum Stargardu gotowe do zamieszkania od zaraz, bez stresu, bez remontów i bez dodatkowych kosztów.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zadbanym budynku z lat 90.Już od wejśc...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

429 000 PLN (8 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1992
15883212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673673 15883212 GRIFFIN HOUSE to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum.Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko miasta z dostępem do natury i pełnej infrastruktury – szkół, sklepów,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

323 752 PLN (8 800 zł/m2)

2
-
36.79 m2
2025