• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 132

15883565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675256 15883565 Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę.TO JUŻ KOLEJNY ETAP ROZBUDOWY OSIEDLA PRZY ULICY NADBRZEŻNEJ!JUŻ PIERWSI MIESZKAŃCY CIESZĄ SIĘ SWOIM WYMARZONYM DOMEM.BEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJI DO BIURAKUP...

Stargard, Nadbrzeżna

710 536 PLN (5 380 zł/m2)

4
2
132.07 m2
2025
15883327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674877 15883327 Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Stargardu. Podstawowe informacje: Forma własności: pełna własnoś...

Stargard, Bułgarska

379 000 PLN (6 749 zł/m2)

3
1
56.16 m2
1976
15883320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674870 15883320 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026 – wszystko wykonane od podstaw, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych ko...

Stargard, os. Zachód

499 000 PLN (9 596 zł/m2)

3
1
52 m2
1977
15768288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25538173 15768288 Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1935 m2. WYDANO DECYZJĘ O WARUNKACH ZABUDOWY na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażem, wielkość pow. zabudowy max 30 % wielkości działki, wysokość budynku 9 m, dach d...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

106 425 PLN (55 zł/m2)

-
-
1935 m2
-
15473600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19366387 15473600 Nie masz pomysłu na biznes a chciałbyś zacząć? Nic prostszego. Oferujemy obiekt mieszkalno - pensjonatowy w cichym i spokojnym miejscu w niewielkiej odległości od Stargardu.Budynek usytuowany na działce powierzchni 1983 m2 powstał w 2002 roku a nastę...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 699 000 PLN (3 536 zł/m2)

11
6
480.5 m2
2010
15882801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673391 15882801 Zapraszam do zakupu mieszkania 4 pokoje o powierzchni 87,81m2 na czwartym piętrze kamienicy w centrum miasta,co daje swobodę codziennego funkcjonowania. Lokalizacja:Marszałka Józefa PiłsudskiegoMieszkanie składa się :- 4 pokoje -kuchnia z jadalnią-ła...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

410 000 PLN (4 669 zł/m2)

4
1
87.81 m2
1960
15344427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16357039 15344427 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Komfortowy i nowoczesny dom wolnostojący posadowiony ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce położony w Stargardzie. Znakomita lokalizacja; willowa dzielnica i spokojna uliczka z dobrym dojazdem do cen...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 850 000 PLN (5 393 zł/m2)

6
2
343.03 m2
2018
15441678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18637229 15441678 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, położonego na 4 piętrze na Osiedlu Letnim w Stargardzie.Na powierzchnię użytkową 73,90m2 składają się:- salon z wyjściem na balkon (ok.6m2 )- 3 sypialnie- kuchnia...

Stargard, Pogodna

520 000 PLN (7 027 zł/m2)

4
1
74 m2
1986
15487593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19673862 15487593 Na sprzedaż hala produkcyjna z biurami oraz zapleczem socjalnym, położona w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii w StargardzieW skład nieruchomości wchodzi:- hala produkcyjna o powierzchni użytkowej 3.112 m2- pomieszczenia socjalne 265 m2- biu...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 000 000 PLN (4 006 zł/m2)

1
-
3744.7 m2
2014
15862071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27221957 15862071 Na sprzedaż działki budowlane położone w Stargardzie przy nowej ul. BursztynowejDoskonała lokalizacja – nieruchomość znajduje się w odległości ok. 20 km od Maszewa oraz ok. 40 km od Szczecina, co zapewnia wygodny dojazd zarówno do miasta, jak i w kie...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

212 000 PLN

-
-
867 m2
-
15877494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570773 15877494 Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Stargardu. Podstawowe informacje: Forma własności: pełna własnoś...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

379 000 PLN (6 749 zł/m2)

3
1
56.16 m2
1976
15845835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26870403 15845835 Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu położona w Stargardzie zabudowana dwoma budynkami. 1. Budynek biurowo-socjalno-magazynowy o powierzchni użytkowej 421,8 m kw. składający się z 12 pomieszczeń socjalno-biurowych, dwóch toalet, szatni z pryszni...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

790 000 PLN (1 176 zł/m2)

1
-
672 m2
-