• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie Stargard

Znalezionych ofert: 132

15740988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24961525 15740988 Działka 10 km za Stargardem w miejscowości Stara Dąbrowa 1024 m2, na sąsiednim terenie WYDANO DECYZJĄ O WARUNKACH ZABUDOWY dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, wielkość pow. zabudowy max 30 % wielkości działki, wysokość budynku...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

66 560 PLN

-
-
1024 m2
-
15882741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673249 15882741 Zapraszam do oferty mieszkania znajdującego się na osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie...Mieszkanie rozkładowe , dwustronne o powierzchni 70 mkw.>>DO REMONTU<<.wolne od zaraz!..ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: podwójn...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

385 000 PLN (5 500 zł/m2)

4
1
70 m2
1992
15883834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27680102 15883834 Własnościowe mieszkanie położone na Os. Zachód w Stargardzie na 1 piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju - łącznie 53 m kw. . Mieszkanie ma niewielki balkon oraz piwnicę. Czynsz za lokal to 634 zł zawierając...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

310 000 PLN (5 849 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15725339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24675334 15725339 Na wynajem prezentujemy państwu nową, nigdy niewynajmowaną halę o całkowitej powierzchni 1360 m2. W skład pomieszczeń wchodzą:60 m2- pomieszczenia socjalno-biurowe), (2 pokoje biurowe, łazienka z kabiną prysznicową, toaleta, szatnia, kuchnia, kotłown...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

45 000 PLN (33 zł/m2)

1
-
1360 m2
2024
15798917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26180447 15798917 Cena leci w dół. Nie zwlekaj i umów się na spotkanie już dziśNa sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia 3 pokojowy apartament z tarasem, położony na Starym Mieście w Stargardzie. Apartament o powierzchni 100,45m2Nieruchomość znajduje się na parte...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

849 000 PLN (7 757 zł/m2)

3
2
109.45 m2
2020
15883713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675431 15883713 Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 26,68 m² z ogródkiem 5,72 m² , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Bez podatku PCC i prowizji! Rozkład mieszkania: Pokój z aneksem kuchennym...

Stargard, Heleny Żybułtowskiej

229 000 PLN (8 583 zł/m2)

1
1
26.68 m2
2025
15883692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675412 15883692 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 164 m², zlokalizowany w Stargardzie przy al. Żołnierza. Cena brutto: 1.414.500 zł.Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych ulic miasta, co zapewnia dobrą widoczność...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 414 500 PLN (8 625 zł/m2)

1
-
164 m2
1990
15883687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675407 15883687 Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą oraz miejscami parkingowymi w garażu podziemnym....

Stargard, Hetmana Stefana Czarnieckiego

599 000 PLN (8 140 zł/m2)

3
1
73.59 m2
2008
15883659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675379 15883659 Ofertą wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m2, położone na I piętrze niskiej kamienicy w ścisłym centrum Stargardu przy ul. Czarneckiego.Bliżej centrum już się nie da, bez ruszania auta - wszędzie blisko!Nieruchomość składa się z:...

Stargard, Hetmana Stefana Czarnieckiego

1 600 PLN (41 zł/m2)

2
1
39.25 m2
-
15883667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675387 15883667 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Południk w Stargardzie.Wykończony wysokiej klasy materiałami, dwu poziomowy, z garażem w bryle i dużym ogrodem.Na powierzchnię 140 m2 składają się na parterze:-salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Stargard, Bornholmska

899 000 PLN (6 432 zł/m2)

4
1
139.77 m2
2012
15470221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19278866 15470221 3 pokojeStargard CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Ekspozycja okien południowy-wschód. Powierzchnia mieszkania wynosi ponad 60 m2 i s...

Stargard, Dworcowa

395 000 PLN (6 133 zł/m2)

3
1
64.41 m2
1950
15883561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675252 15883561 Na sprzedaż działki budowlane położone w Stargardzie przy nowej ul. BursztynowejDoskonała lokalizacja – nieruchomość znajduje się w odległości ok. 20 km od Maszewa oraz ok. 40 km od Szczecina, co zapewnia wygodny dojazd zarówno do miasta, jak i w kie...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

212 000 PLN (245 zł/m2)

-
-
867 m2
-