• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 766

15887475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784203 15887475 Do wynajęcia nowoczesne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 41,91 m², położone w samym sercu Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Szczecińskich. Lokal oferuje widok na Odrę, co nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu.Mieszkanie wykończ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (107 zł/m2)

1
1
41.91 m2
2025
15831942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671237 15831942 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 66.7 m², położone na 1. piętrze przy Alei Jana Pawła II w centrum Szczecina. Lokal składa się z 2 pokoi i posiada wygodny układ pomieszczeń. Do mieszkania przynależy balkon, dodatkowym atutem jest możli...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
66.7 m2
1920
15886384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27756400 15886384 Na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hanza Tower w samym sercu Szczecina. Lokal o powierzchni 60,47 m² znajduje się na 7. piętrze i został świeżo oddany do użytku – wszystko w mieszkaniu jest nowe, stara...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
60.47 m2
2021
15883621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675341 15883621 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przytulnej kawalerki położonej przy ul. Romera na os. Zawadzkiego. OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze XII-piętrowego wieżowca. Jego całkowita powierzchnia wynosi 30,...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

1
1
30.81 m2
1970
15883081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673658 15883081 W pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie komfortowe, bardzo słoneczne i ciepłe, w pełni u...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15868615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27386940 15868615 Wyjątkowy dom z historią na malowniczej działce - osada Lipie, gm. Wałcz Na wynajem lub sprzedaż prezentujemy nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie - dom jednorodzinny z poddaszem nieużytkowym, usytuowany na działce o powierzchni 1316 m&sup2...

Laski Wałeckie (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

1 800 PLN (12 zł/m2)

3
1
152 m2
1880
15793435 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26037773 15793435 Do wynajęcia miejsce postojowe w budynku apartamentowym przy ul. Kazimierskiej 4F (Gumieńce).KOSZTY: 300 zł + opłaty administracyjne.Zapraszamy do kontaktu...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

300 PLN (21 zł/m2)

11
-
14 m2
2015
15321645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 15725389 15321645 Do wynajęcia powierzchnia magazynowa (kontener) o powierzchni 15 m2. Mamy ich więcej !! Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko węzłów komunikacyjnych. Możliwy wjazd tirów na teren placu.Teren jest ogrodzony i monitorowany.Kontener suchy, ...

400 PLN (27 zł/m2)

11
-
15 m2
2010
15883336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674887 15883336 Na wynajem lokal użytkowy w centrum miasta.. Wejście bezpośrednio z ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalność handlową, gabinety kosmetyczne, gastronomię lub róż...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 900 PLN (48 zł/m2)

11
-
268 m2
1960
15748267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25108382 15748267 Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo–usługową, usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym, w centrum Szczecina (okolice Parku Kasprowicza, Jasnych Błoni i Urzędu Miasta). Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (32 zł/m2)

11
-
170 m2
1904
15883677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675397 15883677 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni ok. 100 m², zajmujący całe piętro budynku w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania. Na terenie budynku znajduje si...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (55 zł/m2)

4
2
100 m2
1930
15882745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673263 15882745 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Kapitańska) w samym centrum Szczecina! To pięknie odnowiony w pełni wyposażony lokal o powierzchni 96 m² z uroczym balkonem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (40 zł/m2)

3
1
97 m2
1906