• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 766

15455397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18966382 15455397 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 3 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Platany, przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie opowierzchni 65,41 m2, położone jest na 8 piętrze w budynku z windą.Projekt Osiedla Platany jest niepowtarzalny, cieka...

Kołobrzeg (Centrum), ul. ppor. Edmunda Łopuskiego

3 300 PLN (50 zł/m2)

3
1
65.41 m2
2018
15436483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18509963 15436483 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Bajkowym. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone jest na 2 piętrze w budynku z windą Do mieszkania przynależne są 2 miejsca postojowe. Projekt Osiedla Bajkowego jest n...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Mazowiecka Osiedle Bajowe

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15889460 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27851012 15889460 Szanowni Państwo, przedstawiamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Kościuszki.Najem długoterminowy min. na rok - bez wypowiadania umowy na sezon letni zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji a komfortowa przestr...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
14977569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 5967487 14977569 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym - Nowa Starówka przy ul. Gierczak w Kołobrzegu.Lokal umeblowany i wyposażony we wszystko co potrzebne.Wynajem tylko długoterminowy - minimum rok.Umowa najmu okazjonalnego podpisanie u Notariusza.Oprócż kwoty najmu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 PLN (46 zł/m2)

3
-
65 m2
-
13349611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 1640826 13349611 Mamy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta - ul. Budowlana.Lokal składa się z :- salonu z balkonem typu loggia- sypialni- pokojusypialni- widnej kuchni- łazienki z wanną- WC- przedpokoju.Preferowany wynajem mieszkania na min. 1 rok lub ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (40 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15883844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27680209 15883844 REZERWACJAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa wynajem komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,82 m, położony w nowoczesnym budynku z 2023 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu.Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym stanie i zostało funkcjonalnie zapr...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15580433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21770872 15580433 Nowe, luksusowo wykończone i wyposażone mieszkanie z garażem .Do wynajmu na sezon letni - Czerwiec, Lipiec, Sierpień.Podana cena jest za jeden miesiąc najmu.Po sezonie możliwy najem długoterminowy - cena najmu 3000,-zł miesiąc-Duża sypialnia -Salon ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (136 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15634526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22920580 15634526 Do wynajęcia na sezon letni ( Czerwiec, Lipiec, Sierpień ) - podana cena jest za miesiąc najmu w sezonie letnim. - Apartament w dzielnicy zachodniej - Osiedle Nawigator - UL. Rybacka .Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane.- Powierzchnia - 38 ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (158 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15557869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21209750 15557869 Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze.Lokal bardzo widny i przestronny, - przestrzeń podzielona dużymi taflami szkła - drzwi szklane przesuwne, - 4 strefy, każde pomieszczenie ma własne wyjście na balkon.Odle...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 900 PLN (64 zł/m2)

5
-
76 m2
1999
15889404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27849867 15889404 Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym i własną łazienką, położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kwiatkowskiego w Szczecinie.Lokal o powierzchni 22 m² to idealna propozycja dla singla lub osoby szukającej...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15888954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27832948 15888954 Do wynajęcia lokal usługowy – Zielonego Mostu okolice ul. Celnej, Szczecin Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 59,27 m², zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w jednej z dynamicznie rozwijających się części Szczecina – w rejonie Zielone...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 950 PLN (100 zł/m2)

11
-
59.27 m2
2025
15889246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27846230 15889246 Do wynajęcia lokal biurowy- mieszkalny o powierzchni 91,86 mkw zlokalizowane w apartamentowcu w centrum miasta okl. Pl Zgody.Mieszkanie- lokal znajduje się na drugim piętrze -budynek z windą.Dwa rozkładowe pokoje ( jeden z wyjściem na balkon) ,przest...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (38 zł/m2)

2
-
91.86 m2
1995